• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini izmedju dvije sezone 2014-2015

Started by vip-jahorina, 24 May, 2014, 18:03:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Da krenemo konacno i sa ovom ljetnom varijantom stanja na Jahorini.
Ja sam par predthodnih dana detaljno obisao planinu. Nista vrijedno spomena. Niti se radi, niti izgldea da bi mogli nesto otpoceti.
Predpostavljam da ovog ljeta nece biti nekih radova, prevenstveno jer nema love.

Zato, za pocetak par proljetnih slika sa ostacima snijega po padinama i ski satazama  :))






















taraba


Korisnik



Korisnik


Korisnik


Aschen

nije ovo nikakvo probijanje. ciste gornji dio Poljica, dio ispod zice i sa lijeve strane, gledano sa vrha




vip-jahorina

nesto se ovaj novi sef ko koprca.
ocigledno je azurniji na PR nego prijasnji. Ali to je to. Inace sve po starom.

Mijate, ovdje se spominje 6sjed i panoramska voznja, jok planinarenje  (:smijeh:

@tomo
mi ove godine nismo skijali ni u jan ni u feb a ni u martu, tako da tvoje kupanje u julu je bogatsvo...
Imam dosta jarana u Podstrani ... buæ buæ za raju sa foruma jednom  (Y)

HeAd

Gledao sam slike na FB od Mire Kalema...bome radi se dobro gore na adaptaciji terena te sredjivanju staza  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Filipino

Bio sam sa Kamcom sredinom juna gore i rece mi da ove godine imaju bagere 20-ak dana na raspolaganju,sto zadnjih godina i  nije bio slucaj.
Termag i Vucko potpomazu isto,sa ljudstvom i mehanizacijom.
Na izlazu sa Ogorjelice 2 je ociscen kamen u sirini dovoljnoj da moze proci ratrak i utabati snijeg,da ga ne odnese vjetar i ostane samo kamenje.
Trenutno navlace zemlju,pa slijedi busenovanje.

skiDeki

Prosla zimska turisticka sezona je bila veoma losa, zbog nedostatka snega i izuzetno toplog vremena.. ovogodisnja letnja sezona veoma losa zbog cestih kisa i hladnog vremena!
Kuda vodi ovaj svet?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Korisnik