• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Pred zimu"

Started by Nichifor, 23 September, 2014, 10:31:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Moglo bi se nesto popiti za ovaj snijeg  (PIVA) (PIVA) Imam neki osjecaj za feeling da bi sutra moglo biti skijanja  ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

ja æu krate¾  regge

ne znam da li ste primetili da se ona buranija, crni niæifor, javlja samo noæu! mora da deci rastu zubi pa ne mo¾e da spava  (:smijeh:

dr.zela

Zdravo zivo hug:( ljudovi.Evo i mene sa snijegom...i tura iznenada.
puf:) puf:)

DarkoN

Quote from: mijat on 26 December, 2014, 10:24:55
ja æu krate¾  regge

ne znam da li ste primetili da se ona buranija, crni niæifor, javlja samo noæu! mora da deci rastu zubi pa ne mo¾e da spava  (:smijeh:
nesto te vole ovi zapadni krajevi.... lako im je da te zajebavaju... sto se neko ne usudi da plati rakiju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


borisBP


brera

Dobar dan.  8)) Jel to u decembru pada  (snow)? Daj turu... regge

DarkoN

mene samo strah da putna sluzba ne bude iznenadjena ovim snijegom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 26 December, 2014, 14:13:47
mene samo strah da putna sluzba ne bude iznenadjena ovim snijegom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Moguèe, moguèe... (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (K) (K) (K) (K)

DarkoN

Quote from: brera on 26 December, 2014, 14:24:10
Quote from: DarkoN on 26 December, 2014, 14:13:47
mene samo strah da putna sluzba ne bude iznenadjena ovim snijegom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Moguèe, moguèe... (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (K) (K) (K) (K)
joooj sutra ako sve bude kako treba sam na snijegu  ludzatobom:(( kao dijete sam... jedva cekam  ole
jedna tura za pocetak nove sezone  (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: DarkoN on 26 December, 2014, 14:13:47
mene samo strah da putna sluzba ne bude iznenadjena ovim snijegom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
kod nas je uvek tako. Jedne godine je putare iznenadio sneg u februaru (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Dobro jutro ovo iznad nas je nebo, zna da bude kad je suncan dan.... kreceeeem :D
Za ove spavalice i omladince ostavljam klasiku spremnu  devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobro jutro. 8)) Hvala, hvala. Zar nisi veæ gore? regge Ja mislio da si gore prespavao, u autu.  devil:( devil:(

mijat

dobro jutro i sreæan put svima koji kreæu put jahorine  regge

zanimljivo da nigde nema informacije koji ski liftovi rade  :X

borisBP

Dobro jutro. Sretno prvo skijanje ove sezone.   (Y)