• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Pred zimu"

Started by Nichifor, 23 September, 2014, 10:31:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Ti si moj prijatelj i za tebe ima uvijek, taman kada bih ja manje popio  :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat

koji grebator ovaj darkon  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kada doðem na jahu doneæu ti grickalicu za nokte umesto rakije  devil:(

brera


DarkoN

cekaj, ko kome ovde daje svoje pivo  devil:( Nisam znao da tako pricas o Breri, nije to on zasluzio ...  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  hug:( hug:( Obojica  (Y) Daj konobaru litru bjelog i kap sode te bure  (PIVA)

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

Kafana je otvorena... ranoranioci imaju pice na moj racun ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

millons

Bogami, ustadoh rano, tura i od mene

brera


mijat

dobro jutro  regge malo sam poranio, sa ekipom kreæem na takmièenje u kuvanju riblje èorbe  :bravo::(

klasika je na stolu

skiDeki

od kako je Mijat otisao da kuva riblju corbu, svi pobegli iz kafane, ili su otisli za njim da kusaju (W)

Mijate, evo ti domaci zadatak, moja riblja corba  i osvojeno 3. mesto od 60 ekipa  ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Deki a degustacija za ekipu sa foruma kad je