• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2015

Started by mijat, 24 September, 2014, 13:04:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


mijat

Доживи Aмериканац саобраћајну несрећу на југу Србије и у болници му неки Пироћанац да крв те му спасе живот.
Када је дошао себи, сав срећан што је жив, замоли Американац да упозна спасиоца.
Зовну лекари Пироћанца, а кад овај дошао, рече му Амер:
- Спасао си ми живот и желим да ти се одужим. Код себе имам, и могу одмах да ти дам, 1.000 долара. Али, ако ми верујеш, сачекај да се вратим у Америку и кад наплатим од осигурања послаћу ти 100.000 долара!
Размишља пироћанац шта да ради, а доктор му шапну:
- Море шта си мислиш. Узимај си ту `иљаду одма`, док стигне у Америку, ће проради пироћанска крв!

mijat


mijat

Koja je razlika izmeðu ¾ene i komarca?

Komarac pije krv samo leti!

mijat


mijat

Primeti direktor jedne velike firme da je èistaèica stalno umorna. Pozove je na razgovor i pita je za razlog.
Èistaèica æe:
• Neæete me razumeti, direktore...
• Upravljam fabrikom od preko 5000 zaposlenih. Objasni, razumeæu!
• Pa evo, doðem kuæi svaki dan u 20 èasova, dok spremim veèeru veæ je 22h. Tada moj Mika navali da vodimo ljubav, eto vam ponoæi. Onda navali njegov brat i eto 2 sata posle ponoæi. Tada pijan iz kafane doðe njihov tatko, i on do 5. Zato sam umorna.
• Uf, stvarno mnogo "voðenja ljubavi"...
• Rekoh ja da me neæete razumeti. Nije mnogo "voðenja ljubavi". Malo je spavanja!

mijat


mijat


mijat


brera

Kaze Sosa Lali: Lalo,zamisli da mi je leva noga Uskrs,a desna Bozic.
Lala: Ta zamislio sam, i sta ondak?
Sosa: Pa dodji mi izmedju praznika.

mijat

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( (Y) dooobar, mada mi se èini da je upuæen prijatelju  (:smijeh:

brera


mijat

Ja se ne drogiram iz dva prosta razloga:

1. Skupo.

2. Svideæe mi se, a skupo!

mijat


borisBP