• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina SKI Opening 2014

Started by vip-jahorina, 29 September, 2014, 15:32:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


DarkoN

kojeg alkohola? pa mi smo stari trezvenjaci  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Ja stvarno ne kontam o cemu Mijat ovo prica  :X

mijat


brera



JoVanSnoW

Zar je moguce da hoteli nece da za ski opening na Jahorini naprave neki ski opening paket pa na taj nacin privuku sto veci broj gostiju. Jer Kopaonik to radi na veoma dobar nacin!!! A naravno i ostali ski centri u Evropi. Koliko vidim niko nije stavio posebne cene za ski opening na sajtovima pojedinih hotela na Jahorini!!!
Raja do ajaj

DarkoN

Quote from: JoVanSnoW on 08 October, 2014, 10:15:11
Zar je moguce da hoteli nece da za ski opening na Jahorini naprave neki ski opening paket pa na taj nacin privuku sto veci broj gostiju. Jer Kopaonik to radi na veoma dobar nacin!!! A naravno i ostali ski centri u Evropi. Koliko vidim niko nije stavio posebne cene za ski opening na sajtovima pojedinih hotela na Jahorini!!!
Jos spavalju ljetni san  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bokirus


JoVanSnoW



Jos smu u fazi dogovra oko detalja, ali mislim da vam vec sad mogu nagovijestiti stvarno smijesne cijene smjestaja, partije sa dobrim DJ-ima, sponzore i sto je najvaznje: petak i subota ce biti skipas za sve korisnike ski openinga besplatan a predpostavljamao da ce i nedjelja biti besplatno skijanje. Oko toga jos pregovaramo sa OC-om.

Koje su sanse da bude free ski pass petak subota, ili neki popusti....na te dane? Ako bude snega, a bice ga sigurno 3:(
Raja do ajaj

vip-jahorina

petak+subota besplatno skijanje

goghie

ha hu, bud eli snijega dolazim (l)
I can go with the Flow...

BL

prvo ovo: 
Quote...i sto je najvaznje: petak i subota ce biti skipas za sve korisnike ski openinga besplatan a predpostavljamao da ce i nedjelja biti besplatno skijanje. ...


a, zatim ovo:
Quote...Koje su sanse da bude free ski pass petak subota, ili neki popusti....na te dane?...

Sve u istoj poruci?

vip-jahorina


rale

Quote from: vip-jahorina on 13 November, 2014, 19:37:59

Skipass i onako besplatan, pa nije potrebno naglasavati da je ukljucen, bar mislim da je tako inace povoljnoa ponuda. Pozdrav !