• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Durmitor

Started by Korisnik, 12 November, 2014, 16:00:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnik


Korisnik


raca

Nisu je peglali uopste, utaba se od skijanja. Nikad nisu imali ratrak koji je sposoban da izadje gore, a i da su imali nije to tip ljudi koji bi mogao svaki dan da pegla staze. Savin Kuk je super staza, duga, zahtjevna, opasna i lijepa, na solidnoj visini, solidnu kolicinu padavina, nerijetko ima i po metar snijega u sred maja. Durmitor ima solidan potencijal za skijalista i generalno za turizam ali... turizam je tamo vec 50 godina u povoju. Skijaliste je neko pametan osmislio, svaka staza na razlicitoj strani planine, samo autom mozes doci. 



Savin Kuk II je ova gornja zicara sto izlazi na vrh, godinama nisu ulagali u nju, pa se stubovi poceli rusiti, inace najatraktivniji dio skijalista, bar da se popnes gore, cak i za one koji ne mogu i ne smiju da se spuste pogled je prelijep, a da se penjes pjeske stazom zimi nije bezbjedno.



Ovde se vidi dio staze Savin Kug II

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Korisnik

Gledao sam neki video, ludilo je staza, jel imaju neki sajt? ne mogu nigdje da nađem jel otvoreno skijalište, možda oni imaju više sreće sa snijegom.

raca

Ne koliko ja znam, nemaju ni sajt niti neku zdravu organizaciju oko turistickog obavjestavanja. Eto sta znaci privatizacija skijalista, cisto za one koji misle da se i na Jahorini problemi mogu rijesiti privatizacijom.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Korisnik

Nije jasno da nemaju sajt, to se napravi za 150 evara i to dobar, a gore kao 800.000 za remont. Šupljatori!!!

Korisnik

:)

dr.zela


jovange

stvarno ima potencijala, ali nazalost kao i u mnogim drugim sferama, ne koristi se uopste )Y(