• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupres 2014/15

Started by Ski Nedjo, 25 November, 2014, 09:52:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ski Nedjo

Topovi razmjesteni... Cekamo snijeg i minus :D  ole ole (snow) (snow) I neka neko otvori temu za ovu setonu, ona prosla nam je bila ufff da vec jednom zavrsimo s njom.

Ski Nedjo

Zabjelio i Kupres :D  (snow) (snow)

loop

adriaski otvara u ponedjeljak!
allways stand sideways!

drasko


Ski Nedjo

body

loop

@drasko

prasi ga dobro bagaric, bit ce skijanja :)

allways stand sideways!

kron1010


Ski Nedjo

 Danas radili dvosjed i cetvorosjed, od staza radila je samo staza S i ona je bila solidno sredjena a staza vuk je bila losa isao sam i po njoj. Rekli su mi da je sinoc bio jak vjetar pa je oduvao snijeg sa staza. Lift je poceo raditi u 10h. Krajem dana stavili su topove na stazu vuk kazu da ce je nocas osnjezavati. Uglavnom skijanje je bilo solidno.bilo je bas hladno danas. Kasnije cu staviti slike.

Ski Nedjo

Ovo sam slikau ujutru, moja prva zica, tada nas je bilo 15-tak poslije je doslo dosta ljudi.

Ski Nedjo

Isto ujutru...

Ski Nedjo

I evo koja slika od poslije poden, staza je na vecem djelu bila mekana, a na par dijelova je bilo onih ledenih grudvi preko kojih je najruznije skijanje, to je od topova. S obzirom da je prvi dan u sezoni zadovoljan sam ali ne vjerujem da cu ici dok ne padne jos snijega.

tux


kron1010

Svaka cast za slike...zavidim ti da si odmah prvi dan gore....Koliko vidim nema jos puno ljudi

tux

Sretna Nova godina

steta za stozer..bura odpuvala sve ;((

Nichifor

Iko, rijeè-dvije. Skija li neko?