• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupres 2014/15

Started by Ski Nedjo, 25 November, 2014, 09:52:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kron1010

Skija, staze dobre...ljudi pun k.....

kron1010

Stanje danas....

Vitamin ®nj

Dobro hladno bilo, staze dobre ali je i leda bilo na par mjesta. Do podne je extra bilo, poslijepodne je vec mozemo reci guzva bila, na cetverosjedu se nije dugo cekalo. U par trenutaka je snijeg padao pa sunce pa snijeg itd.

Posljednji put na Kupresu sam bio prije par godina i koliko vidim prosili su restoran Ognjista i samim time podigli cijene, porcija graha 10 km, a koliko me pamcenje sluzi bio je 7 km itd.. Sve u svemu odlicno je bilo i dosta dalmatinaca kao i uvijek.  (Y)

Evo i par slika..

spok

Je li bio iko danas? Utisci, stanje?

Ski Nedjo

Danas sam bio na Kupresu, staze prilicno dobre na par dijelova ima leda ali ok su, radile staza "S" i "Vuk" od liftova radili cetvorosjed i dvosjed, kasnije slike, bilo je danas bas prijatno nije bilo puno hladno na cetvorosjedu se nije cekalo i tako.

spok


Ski Nedjo

Stanje jutros, ko moze neka pali...  anan (snow) (snow)

drasko


tux

na cajusi se skija...stozer ceka obilnije padavine

Ski Nedjo

Ako je danas iko gore, neka postavi slike, razmisljam da odem sutra a ne znam kakvo je stanje

kron1010

Ne znam koliko ti si se isplati ...magla je i pada...

Ski Nedjo

Ma sutra ce biti ljepse vrijeme, samo me interesuje stanje staza :D

Ski Nedjo

NIsam imao vremena da odem danas, naletio sam na slike od danas, sa Fb-a su.
Snijega izgleda ima dosta :D

Ski Nedjo

Danas bio na Kupresu, radili dvosjed i cetvorosjed od staza Vuk i S, staze odlicne cijeli dan, snijega ima dovoljno.
Guzve nije bilo, magla malo pri vrhu ali nema veze. Samo jedna slika...

kron1010

Super .....nek samo ima snijega