• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nova godina 2014/15

Started by vidoq85, 30 November, 2014, 20:07:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vidoq85

Pozdrav svima,

zna li neko kakvo je stanje za Novu godinu? Gde sve sve docekuje,koje su cene i sta se nudi za te pare.

pozdrav

micky87

i mene to interesuje...da li ima kakav docek na otvorenom ili....posto smo prvi put ove godine na jahorini za novu godinu 8)) 8)) 8))

DarkoN

kao i sve drugo i to zavisi od snijega. mislim da konkretnih ponuda jos nema ali da ce se sve znati u narednih par dana,
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


micky87

Ima li ko kakvih informacija o doceku nove godine....kad vec nema nam snijega devil devil

Vatra

Kod nas u restoranu Vatra, rezervacija je besplatna. Imaæemo muziku u¾ivo, pa ko voli nek izvoli.

zburkos

Posto od skijanja nema nista za novu godinu, jedino ako nekim cudom napada bar pola metra, ali slaba vajda... mene zanima jel ima negdje prednovogodisnjih dnevih zurki 30. I 31. ono od 15-20h, sa muzikom uzivom u nekom od velikog broja ugostiteljskih objekata?
Evo i vama iz Vatre ideja da razmisljate o tome, i tada se raja cak i bolje provode neko za sami docek kad se spontano i nenadano okupimo.... :))

Vatra

Mi cemo u Vatri u periodu od 26.12. pa do 11.1. imati svakodnevnu svirku koja ce pocinjati oko 13h. Apres-ski na nas nacin.

Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

micky87

Vidimo se 30-og...pa da se zalomiiii (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

mijat


micky87

Ee ljudi sta bi za novu,samo za vatru rekose...sta je sa ostalih objekata, i imal kakav organizovan docek ili....aj zivili ljudi....

cikajowa

i mene zanima, mi sutra dolazimo takodje prvi put za novu,ima li gde po restoranima i kaficima mesta i kakve su cene

micky87

Quote from: cikajowa on 30 December, 2014, 18:19:47
i mene zanima, mi sutra dolazimo takodje prvi put za novu,ima li gde po restoranima i kaficima mesta i kakve su cene
niko nista ne javlja,mi smo vec gore i snijeg pada,bice skijanja :))

Burli

Jbga ljudi kod nas nema mjesta za doèek ali æe za reprizu biti otvoren ulaz pa eto... ;)
Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...