• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nocno skijanje na Jahorini

Started by vip-jahorina, 03 December, 2014, 21:15:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Prethodnih par dana su postavljeni stubovi sa reflektorima i to na potezu Hotel Sator - Poljica.
Jos nemam sluzbenu informaciju o tome dali cemo moci skijati i nocu, ali kako izgleda je veoma moguce.

U toku narednih par dana cu uslikati stubove i nadam se da cu moci vise infomacija saznati i objaviti.

BOJAN-BG


mijat

samo mi nije jasno kada æemo iæi u kafanu, pre ili posle noænog skijanja  (:smijeh:

BOJAN-BG


MilanP

Sto kaze BOJAN-BG, prije da ostanemo zagrijani za nocno skijanje, a posle zna se :DD

vip-jahorina

Stubovi (drevni) se vide i sa kamere u Poljicama.
Evo i par slika




vip-jahorina

Nove informacije:
Reflektori su u tehnickoj bazi i spremni su za postavljanjje. Kako se radi o drvenim stubovima razlicitih dimenzija, traje dok nadju za svaki profil odgovarajuce selne...

Predpostavlja se da ce u narednih desetak dana biti svi reflektori postavljeni. Kod lifta u poljicama je kontrolni uredjaj vec ugradjen.

Tako da mozemo sa prilicnom sigurnoscu tvrditi da ce ove sezone, prvi put poslije 2005 godine Jahorina imati nocno skijanje !!!
ole  :bravo::(  ole


posmatrac

hoæe li va¾iti sezonske karte za noæno? kako je bilo te 2005.? zna li iko?


Filipino

VIP-e ispravka
bio sam 2007 i bilo je nocnog skijanja

tada se posebno kupovala karta za nocno,7-dnevni ski pass nije vazio
kako je sa sezonskim bilo,ne znam

vip-jahorina


HeAd

Ni u Austriji ne vazi sezonski za nocno...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


ninodragoljub