• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 25 December, 2014, 20:35:13
Hoce li moci topovi raditi na -15c ili ce im biti prehladno?   (:smijeh: Sta se Termag stisnuo mogao je kupitu 5 topova i pokritu dio bar koji tanjir vozi na poljicama...

Mozda im smrzne voda pa moraju cekati prolece da proradi opet  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

Mirjana, nadam se da ce im doci iz guzice u glavu jer da bi svi bili zadovoljni moraju i svi da se ukljuce pa makar na nekim stvarima i pali koju marku ali dugorocno zarada je tu. Ovako samo OC kriv, opstina kriva, vlada kriva, baba vanda iz prijedora i ostali...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Baba vanda iz prijedora je legenda, licno sam je upoznaoB-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nichifor

Quote from: brera on 24 December, 2014, 16:19:11
Quote from: Korisnik on 24 December, 2014, 15:24:01
Neka jednom zajebe prognoza na kontra stranu!!! Jebo vještaèko, koji æe nam :)

Nisi u pravo! I taj treba u kombinaciji sa prirodnim, za najbolju podlogu!  regge

stara garda zna kako treba


BOJAN-BG



vip-jahorina

Hoteli imaju vec plan, ponudu i izvodjaca.
Ali OC ne moze da nadje nacin kako da hotelijerima to plati.

jednostavan41

ne vidi se na kamerama ........imal sta gore...pada li
da znam - znao bi

darkovip


Korisnik

Pada a i topovi prscu, sutra će da bude perverzija dan! Dembeli minus i sunce!!!   :bravo::(

JAHORINA13

Pada, pada a i topovi rade radili su u 8 i10 sad je stala kamera ali je perko -5 tako da mislim da jos rade

goghie

ako pada u TZ, a pada, onda mora i gore da se istresa ole
I can go with the Flow...

Ime

Quote from: Korisnik on 26 December, 2014, 08:19:54
Pada a i topovi prscu, sutra æe da bude perverzija dan! Dembeli minus i sunce!!!   :bravo::(
Tesko da ce biti perverzija sa 15-20 cm snijega na stazama  (W)

DarkoN

Quote from: Ime on 26 December, 2014, 09:55:37
Quote from: Korisnik on 26 December, 2014, 08:19:54
Pada a i topovi prscu, sutra æe da bude perverzija dan! Dembeli minus i sunce!!!   :bravo::(
Tesko da ce biti perverzija sa 15-20 cm snijega na stazama  (W)
Nakom prosle godine i sa tim cemo biti zadovoljni. Bice vise siguran sam, pogotovu na praci gdje je podloga vec spremna i uz ovo novog snijega ce biti odlicno. Ko je pozelio skijanje i sa ovim ce biti zadovoljan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...