• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Zimska idila"

Started by Nichifor, 26 December, 2014, 13:37:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Nichifor


Nichifor

koliki ste kroneri ni kafanu ne vidite

mijat

opa, svaka èast crni niæifore  (Y) malo si okasnio, kafanu smo veæ posetili od jutros  devil:(

Nichifor


borisBP


mijat

 WTF pa mogao si staru zatvoriti, mi od jutros pijemo u staroj kafani  :X hebe me i godina proizvodnje  (:smijeh:

od treæeg januara sam na kopu  anan

DarkoN

Poslije skijanja i slika zasluzio sam da pokvasim grlo nekom dobrom rakijom  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dr.zela

Dobro jutro ljudovi..ja sa na Turi.
Evo gledam napolju pada (snow)(snow)
TB je pod snijegom ole
Kako li je gore kad jod nas pada ideea:(

mijat


skiDeki

Da nazdravim i ja za novu kafanu i novi sneg:-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Dobar dan.  8))  Ajd tura na moj raèun. regge

DarkoN

Brera nemoj pretjerati. Vidis da ti niko ne pomaze pa moram ja  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ©ta je mali, nisi na planini? Ne brini, lako ja i sam...  ;))

DarkoN

Quote from: brera on 28 December, 2014, 14:29:26
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ©ta je mali, nisi na planini? Ne brini, lako ja i sam...  ;))
Danas nisam, juce bio. cekam opet neki lijep dan kao juce... do tada sam ispomoc u kafani, naravno samo za ispijanje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

I ja sam uvek tu kad zatreba pomoc
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...