• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Zimska idila"

Started by Nichifor, 26 December, 2014, 13:37:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

borisBP


brera

Dobar dan.  8)) Mo¾e tura za sve?  regge

mijat


brera


mijat


DarkoN

Malo kasnim ali tu sam... pivo je uvijek dobra pozivnica.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Planirate li dolazak na Jahorinu ili je vec sve isplanirano?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobar dan.  8))
Kako bi moj prijatelj kazao, oooooooooooooooo, koga to moje okice vide.... javilo se jedno od izgubljene djece...
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

bakica


DarkoN

Quote from: brera on 12 January, 2016, 13:47:39
Dobar dan.  8))
Kako bi moj prijatelj kazao, oooooooooooooooo, koga to moje okice vide.... javilo se jedno od izgubljene djece...
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Ma tu sam ja uvijek sa vama samo sto ne mogu da stignem da se javim. Moram mijatu posebno da se izvinem jer mu nisam odgovorio na SMS. Izravnacemo racune na Jahorini uz domacu rakiju  ??? ??? ??? ???
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


dr.zela

Sve je isto... cak I ovi stari forumasi su tu...prepinju se kao paucina po forumu.
:DD :DD :DD jesam li u pravu darkoNe?
Dobar dan dobri ljudi,milo mi da vas vidim,zive I zdrave...u to ime tura od mene. ???

mijat


dr.zela

Ma bice loze samo ako bude snijega, regge(kalkulisem februar pa eto rr)
01.01. Sam sjedio u ljetnoj basti u majici na nznm +18 a sunce kao u maju,uzas (sweat)
No evo,ima naznaka za puf:) pa se druzimo I ispijamo (K) (K) I ne zaboravi lijevak da ti mogu pretociti regge