• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Apartman Grand lucic

Started by Mitko Makedonija, 04 February, 2015, 18:06:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mitko Makedonija

 Skupa sa porodica beh smesten u Apartman Grand Lucic. Kada sam rezervisao i gledao na internet slike apartmana, mislio sam da je foto montaza, ali kada sam dosao vidio sam da je upravo kao na slike. Vatra kamina koji se nalazi u dnevna soba je pruzala posebno zadovoljstvo meni i na moja porodica. Moj sada veoma dobar prijatel Stane koji se brine za apartman je osoba koju je potrebno da upoznate da bi znali sto je to ljubaznost i gostoljubivost. Jahorina me iznenadi sa svoje prirodne ljepote i ubave staze za skienje sto na site gi preporucujem. Sve na sve ocena je suvisna, Jahorina i Apartman Grand Lucic se najdobri.

ritta

Svaki domacin ili vecina docekuje svojeg gosta upravo tako. Isla sam u par apartmana/vikendica/hotela na Jahorini i u svima sam se osjecala kao rado vidjen gost.
Jahorina je postala pravo turisticko srediste i naravno da se svi prema nama koji dolazimo kao turisti i odnose tako,gostoprimstvo, uljudnost i sve sto ide uz turisticko mjesto je stvarno na vrhunskom nivou.