Pozdrav Gost

Slalom za sve - Q MAX PETROL CHALLENGES JAHORINA 2015

• 5 Odgovora
  • 3942 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Slalom za sve - Q MAX PETROL CHALLENGES JAHORINA 2015
« u: 16 Veljača, 2015, 12:36:24 »
SKIJAŠKO TAKMIČENJE ZA REKREATIVCE KOJI ŽELE OSJETITI PROFESIONALNU DRAŽ MJERENJA VREMENA OD 18. DO 21.FEBRUARA

Agencija Profis Live Sarajevo u saradnji saOlimpijskim Centrom Jahorina organizuje rekreativno takmičenje u veleslalomu na Jahorini,pod nazivom “Q Max Petrol Challenges Jahorina 2015“. Cilj projekta je probuditi takmičarski duh kod rekreativnih skijaša i bordera uz profesionalno mjerenje vremena tokom priprema, rangiranje najboljih rekreativaca i održavanje finalnog takmičenja za najbolje rangirane.

Takmičenje je zakazano za period od 18. do 21. februara 2015. u terminima kvalifikacija tokom prva tri dana od 10:00 do 14:00 sati. Finalno takmičenje će biti održano 21. februara u noćnom terminu pod reflektorima staze Poljice (Šator) uz pozitivnu energiju zimskog partija u ciljnoj ravnini. Tokom tri dana kvalifikacija te  finalnog takmičenja će svi učesnici imati priliku testirati najnovije modele Head skija,probati proizvode sponzora Oktal Pharma, a pobjednika ili pobjednicu takmičenja pored poklon paketa sponzora i prijatelja projekta očekuju velikodušni vaučeri generalnog sponzora Petrol BH Oil Company-a.

Učestvovati mogu svi posjetioci SKI centra Jahorinastariji od 16 godina (ski & board), koji žele osjetiti draž skijanja kroz kapije s mjerenjem vremena.Za učešće u “Q Max Petrol Challenges Jahorina 2015“ nije potrebna uplata kotizacije, dovoljno je na licu mjesta popuniti odgovarajuću pristupnicu.

Sve informacije o takmičenju i pratećim sadržajima možete pronaći na Facebook stranici
https://www.facebook.com/QMaxPetrolChallenges

*

vranex

• 591
Odg: Slalom za sve - Q MAX PETROL CHALLENGES JAHORINA 2015
« Odgovori #1 u: 16 Veljača, 2015, 15:14:05 »
Hoce li biti ikakvo testiranje bordova?

*

Nichifor

• 1748
« Odgovori #2 u: 16 Veljača, 2015, 23:51:31 »

*

mijat

• 6700
« Odgovori #3 u: 17 Veljača, 2015, 08:28:13 »
ja u nazad da sam vozio skije pa bi brže išao  (:smijeh:

*

DarkoN

• 6034
« Odgovori #4 u: 17 Veljača, 2015, 10:07:49 »
ja u nazad da sam vozio skije pa bi brže išao  (:smijeh:
i to ne jednoj skiji  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

*

Nichifor

• 1748
« Odgovori #5 u: 18 Veljača, 2015, 00:11:13 »
He, vas dvojica mudara....snimak je sa satelita