Pozdrav Gost

Jedna osoba poginula, druga teško povrijeđena na Jahorini

• 18 Odgovora
  • 7097 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

mijat

• 6562
Odg: Jedna osoba poginula, druga teško povrijeđena na Jahorini
« Odgovori #15 u: 22 Ožujak, 2015, 08:53:50 »
@vranex
sanke sam i ja viđao na mestima koje si spomenuo ali je to bilo uvek posle  časova. moram priznati da su svaki put stali i pogledali da li ide neko od skijaša i onda prolazili. nikada nisam video da su divljački proleteli ne obazirući se na skijaše

gorska služba ih je upozorila jednom i već tada je trebala da obavesti i policiju pa neka oni rešavaju slučaj. u nadležnosti policije je da ih spreči u divljanju, privede po potrebi i ne dozvoli da nastradaju ni oni ni drugi.
dobro moj prijatelj kaže, ide na bolje i zato ovo neka bude nauk za ubuduće. oc treba da se pobrine da policije bude i na skijama i na sankama jer gss fantastično odradi posao kada treba nekom pomoći, pronaći, uputiti a policija treba da uvede red na stazama jer za to imaju ovlaštenja.

*

vranex

• 591
« Odgovori #16 u: 23 Ožujak, 2015, 19:36:18 »
Pa ima li policija motorne sanke?

« Odgovori #17 u: 24 Ožujak, 2015, 07:25:18 »
Ima, ali su izrazili zelju da imaju jos brze kakao bi mogli ganjati ove sto su brzi  austin:(

*

bakica

• 255
« Odgovori #18 u: 27 Ožujak, 2015, 11:22:44 »
Eh, koliko sam samo puta pisala OC Jahorini da uvedu red ovdje.
Što je najinteresantnije, bilo je mirno par godina, stvarno niko nije divljao ali ove godine su opet počeli. Pridružujem se inicijativi forumaša koji traže da policija izađe na staze. A i OC bi mogao malo više voditi računa o skijašima/borderima  devil