• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mijat

 WTF vip je sigurno bio da mokri pa je usput primetio da duva vetar  (:smijeh:

sauron

ako je ponio rezervne hlaèe, onda nije neki problem :bravo::(

Radiohead


vranex

petak ledenjara do 12.00 poslije fenomenalno ,staze brze samo tako.
subota isto samo sto je bilo puno vise ljudi, samim tim i zeznutije.
nedelja meni licno odlicna isto bila, skoro nikog na stazama, temperatura u laganom plusu pa je snjegic sto je padao bio vise varka nego pravi snijeg.

Ali kad vidim prognozu, ne mogu da vjerujem, pa ispadne da cemo cjelac voziti i ovaj vikend?  :bravo::(

Radiohead

Kakva sezona, za ne povjerovati. ..Prvi pravi jugo i zadnjoj sedmici marta. Gledao sam Sokolovica na BHTV, ka¾e da æe ¾ice raditi do 15.4. Èisto da se poka¾e da Jahorina to mo¾e. A ako bude ikakvih uslova bit æe i 1 majsko skijanje ole


aljosha

Ne obra se bostan dok ¹ljive ne popadaju

vranex

Bice ovo dobro, nije puno odnijelo cini mi se, s obzirom da je jugo juce bio jak drama..
Jos malo snjegica sutra i idemo dalje :D

dugokontov

Ovo lagano baca na sjeverac, temperatura pada, ima sansi da bude krajem petka i snijeg... cjelac u subotu i nedelju?! S:

Radiohead


vranex

Nego sta nego ispeglane  8))
Ajmo polako..

Korisnik

Sutra idealan dan po prognizi! Kontam sve da je mozda i zatvaranje.

bnbg

Quote from: Korisnik on 28 March, 2015, 18:55:40
Sutra idealan dan po prognizi! Kontam sve da je mozda i zatvaranje.
Mozda je i zatvaranje, ako bude jos neki dan sa nekim minusom da bi moglo jos da se skija i to je to. Jer je tesko da vreme bude nekoliko.dana pogodno za dobro skijanje jer realno jos malo pa april. Ali sezona je bila prava.

JAHORINA13

iz O C rekose da ce raditi do kraja sezone sto znaci 15,04, a mislim da je olimpik i zeljo sacuvani da bi mogli raditi a takodje planiraju da za prvi maj bude skijanje ako imadnu uslove da puste bar jednu zicu da radi

taraba

Quote from: bnbg on 28 March, 2015, 19:40:20
Quote from: Korisnik on 28 March, 2015, 18:55:40
Sutra idealan dan po prognizi! Kontam sve da je mozda i zatvaranje.
Mozda je i zatvaranje, ako bude jos neki dan sa nekim minusom da bi moglo jos da se skija i to je to. Jer je tesko da vreme bude nekoliko.dana pogodno za dobro skijanje jer realno jos malo pa april. Ali sezona je bila prava.
Ma kakvo zatvaranje. Ima jos dobrog skijanja pred nama.