• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Mecava sa jakim snijegom!
trenutno je zimska idila na jahorini, k'o u decembru ili januaru.

https://www.youtube.com/watch?v=CVpoWC4vAAk

skidub


Radiohead

Strahota, mislim da mi ljetovanje visi o tankom koncu, sta sam para do sada potrosio, a izgleda da cu morati jos  ole

vranex

jao sta je ovo na kamerama kuku nam se

Korisnik




Radiohead

Jbg Zvanicno je trebalo i poceti 15.12. pa koliko se sjecam nije, tako da bi trebali ovo iskoristiti da rade.
Idu evo praznici u Hr, sto se ne reklamiraju malo po portalima da ce raditi, sigurno bi im doslo gostiju
Ne znam ima li u Srbiji kakvih praznika u prvih 15-20 dana aprila?
Treba i njih razumijeti da je tesko vrtiti zice za mali broj lokalnih skijasa, ali bas bi glupo biio zatvoriti skijaliste sa  1m snijega

ninodragoljub



vranex

Ja sam odlucio da skijam do prvog maja kako god, makar se penjao pjeske.. ovo je perverzija kako je lijepo gore.

Racunam da ce bar Olimpik nastaviti da radi do kraja aprila, a s obzirom da mi rukovodstvo OC djeluje ozbijlno ove godine, smijem se kladiti da i oni razmisljaju da li produziti jos sezonu :D


mijat


mandonen

Postovani, zbog cega danas nije radio sestosed poljice? Hteo sam doci u cetvrtak i petak pa me zanima koje ce zice raditi...

vranex

po prognozi, cetvrtak ce biti odlican ali ovaj vjetar bi mogao da zaustavi pokoju zicu, tesko ce ko da ti kaze sa 100% sigurnosti od danas do sutra.
Ja idem pa makar samo na olimpik sutra..


bakica

Quote from: mandonen on 31 March, 2015, 17:03:14
Postovani, zbog cega danas nije radio sestosed poljice? Hteo sam doci u cetvrtak i petak pa me zanima koje ce zice raditi...

Ovo i mene zanima