• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


skiDeki

Kakvo zatrpavanje sledi.. Ovo nije poodavno bilo u aprilu..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Tema zice: dovoljno zica radi. Ko nebi ili nije dosao zato sto ne radi 6sjed poljice, sam si je kriv.
Tema staze: s obzirom da svaki noc padne novog 20-30 cm snijega i to prsica, staze su vrh. Ja sam bio juce do kraja na Poljicama i staze nisu popustile!

Tema dolazci ljudi: jebiga, ko ne dodje sad stvarno propusta mozda najbolje uslove za skijanje na Jahorini od kako je ja znam, a to je dugo. Na svakoj stazi bi mogli za dva dana odrzati svjetski kup, bez puno pametovanja i strucnosti.

brera


vranex

Pare od mora hitno ulozite u vikend na Jahorinu, necete se pokajati :D
Pretprosli vikend jahorina je bila prepuna, i mislim da je to bio martovski rekord.
A sa ovom jednom zicom juce mi smo okrenuli 15 krugova od 12 do 16.30. Imas ogorjelicu 2, pa 1, pa mozes preci preko staze od Zelje, pa malo na Poljice i sjekli preko starog ski lifta.. Vjerujte s obzirom da je april nema dalje. BIlo nas je i skijasa i bordera, a tek ponekad sretnemo nekog na stazi.
Ja mislim da ce Poljice pustiti preko vikenda cim dodje vise ljudit.

bnbg

Quote from: vip-jahorina on 03 April, 2015, 07:47:38
Tema zice: dovoljno zica radi. Ko nebi ili nije dosao zato sto ne radi 6sjed poljice, sam si je kriv.
Tema staze: s obzirom da svaki noc padne novog 20-30 cm snijega i to prsica, staze su vrh. Ja sam bio juce do kraja na Poljicama i staze nisu popustile!

Tema dolazci ljudi: jebiga, ko ne dodje sad stvarno propusta mozda najbolje uslove za skijanje na Jahorini od kako je ja znam, a to je dugo. Na svakoj stazi bi mogli za dva dana odrzati svjetski kup, bez puno pametovanja i strucnosti.
Kako mi se cini sezona nece ni prestati, nastavice u decembru ove godine ludzatobom:((

vip-jahorina

Haha sezona ce se spojiti  ole kako stvari stoje imamo 1.majsko skijanje

Jedna od juce da vidite da nesto radim ;-)


bakica


Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

brera

VIP-e daj odmori bar malo, nemoj se toliko ubijat radom.  regge U¾ivaj malo u toj ljepoti, ko zna kad èe ponovo biti take sezone.  3:( fuf

bnbg

Dobra ova tamno-plava i crvena boja na prognozi. Nego, hoce li paliti topove na ovom minusu sto najavljuju  (:smijeh:

mijat

po kamerama mi se èini da ima slabo raje  ideea:(

gatusso

Dan je bio odlican, prvo poluvrijeme suncano, poslije se sunce sakrilo ali je vidljivost bila dobra. Staze su prva liga, Praca je malo popustila oko 11-12 ali se moglo normalno skijati.Sve ostale staze izgledaju kao da je 4. februar a ne april, ne popustaju ni za trun. Pisem iz auta i jos se dvoumim da li da palim nazad kuci ili da ostanem i sutra na cjelcu, strah me magle.

Radiohead


bnbg