• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

bakica


Komsia

Za ovaj vikend bi moglo biti odlièno skijanje  :))

bakica


shubri

Sad jedno pocetnicko pitanje :)

Ukoliko ne rade poljice, ogorjelica... A smesten si tamo, jedino peske do Prace? (Board)

Takodje, za spust nazad do Poljica?

Planiram za vikend pa da znam sta nas ceka :)

Hvala

MiKuLa


mijat



mijat




shubri

Hvala dobri ljudi  ;))

U svakom slucaju, ako ne radi bar Ogorjelica za bordere koji su smesteni na Poljicama je pakao.
Ja sam hteo da gadjam S. Kraljicu za smestaj a sad cu da razmislim.


Korisnik


Charlene

Ova zima je jedna od najsnjeznijih u zadnjih xx godina za Dinaride. Bjelasnici je trebalo tek nekoliko cm da obori alltime rekord kad je visina snijega u pitanju. Skijalo se i skijati ce se i dalje, mada iza srijede dolazi stabilna anticiklona i vjerovatno znacajnije topljenje.

vip-jahorina

Vec treci dan pada snijeg, i vec treci dan ja lopatam i stvarno ne znam gdje vise sa snijegom. Na kraju sam dovukao rolbu koja je vec bila spremljena u garazu  ;))

U svakom slucaju ovako treba da ide do cetvrtka, a onda SUNCE !!!

Sezona ce 99% posto biti produzena. S tim sto ce sezonske karte se moratai nadoplatiti, ili ce biti jednostavno dnveni skipas za sve.

Za prvi maj cemo mozda naparviti neki mali spktakl... Jos se dogovaramo gdje i kako.

Staze
Puno je snijega, nanaosi se veliki, tako da su samim tim i staze prilicno teske. Danas je vjetar jak, tako da ni Ogorijelica 1 nije radila. Vjerovatno od cetvrtka ide i ona kao i Poljice 6sjed u pogon.

bnbg

Ja planirao doci u petak pa do utorka.Vidim ima brdo snega, ali mi se ne svidja ova temp sto ce biti u velikom plusu pa se bojim da nece staze da se stegnu dovoljno sa ovim novim snegom, samo da ne bude kacamak. Vidim da ce i noæi da budu u plusu.