• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dale

@bnbg
Sumnjam u ovu prognozu,jer mi je malo neverovatno da dnevna i noæna temperatura budu +/- 2 stepena,a vedro!?
Obièno bude noæu oko nule,a dnevna mo¾e da ide i preko 10!Ubeðen sam da æe biti drugaèija temperatura,makar
noæna i jutarnja od ove koja je najavljena!


Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 06 April, 2015, 16:56:15
Sezona ce 99% posto biti produzena. S tim sto ce sezonske karte se moratai nadoplatiti, ili ce biti jednostavno dnveni skipas za sve.
Nije bas da se slazem sa ovim al sta ces...Nije sezone pocela na vrijeme skoro ni jedne godine pa to niko ne spominje, prije 2 godne nisu htjeli paliti zice u martu jer nije bilo skijasa, razumijem da se hoce maksimum izvuci, al ovo nije bas marketinski potez!

mijat


bnbg

Quote from: dale on 06 April, 2015, 22:01:22
@bnbg
Sumnjam u ovu prognozu,jer mi je malo neverovatno da dnevna i noæna temperatura budu +/- 2 stepena,a vedro!?
Obièno bude noæu oko nule,a dnevna mo¾e da ide i preko 10!Ubeðen sam da æe biti drugaèija temperatura,makar
noæna i jutarnja od ove koja je najavljena!
Ja se nadam da nece biti takve temp preko noci ali sve su najave da ce biti u plusu, prognoza nije gresila ove sezone tako da ako bude po prognozi bice lose, jos i kisa u nedelju ;((

Radiohead


vranex

ne znam, jes da sam platio upola cijene sezonski al ne bi bilo fer da mi naplacuju dodatno kraj sezone.. pa godinama uzimam sezonske i visim gore, godinama nisam cijelu sezonu odskijao, i nikom nista, a sad jednom kad mogu da usicarim koji dan duze da mi to naplate ne bi bilo fer..
mozda neki pausal sta znam 5 km dnevno pa hajde, al vise od toga nije ok jer svake godine u septembru im dam lovu za sezonski, bilo snijega ili ne.
kako god bilo, vidimo se gore u cetvrtak :D

borisBP


dugokontov

Quote from: vranex on 07 April, 2015, 09:52:50
ne znam, jes da sam platio upola cijene sezonski al ne bi bilo fer da mi naplacuju dodatno kraj sezone.. pa godinama uzimam sezonske i visim gore, godinama nisam cijelu sezonu odskijao, i nikom nista, a sad jednom kad mogu da usicarim koji dan duze da mi to naplate ne bi bilo fer..
mozda neki pausal sta znam 5 km dnevno pa hajde, al vise od toga nije ok jer svake godine u septembru im dam lovu za sezonski, bilo snijega ili ne.
kako god bilo, vidimo se gore u cetvrtak :D

Slazem se da je malo bezveze da vlasnici sezonske moraju placati kartu nakon zavrsene sezone. Vranex veli da je ove godine uzeo u pola cijene. Malo se ne slazem. Rekao bih da je ove sezone najskuplja karta, jer si morao platiti i proslu da bi ovu dobio za pola cijene. Dakle, 450 + 225 = 675 KM za par dana prosle sezone i za cijelu ovu sezonu nije bas malo. Jedino sto smo sezonsku od 675KM mogli platiti u dvije rate (:

U svakom slucaju, malo bezveze... mozda da platimo neku participaciju... ali ni to nesto puno...


bakica


vranex

Mi smo vozili u nedelju sve tri bez problema(malo zaobilazeci mrezu), cak je u nedelju u neko doba nestala i mreza sto je prijecila put ka desnoj Praci..
Mislim da je mreza bila zato sto je snijeg padao tako jako da nije bilo sanse da se taba, sve u svemu raj za bordere :D
Dzaba i da je sto ratraka prolazilo ne bi utabali, zato je i neuredjena.
A za nedelju garantujem da je bilo nemoguce sici odozgo normalno, toliki nanosi snijega i magla i vjetar da je svarno bila patnja. Uspjeli smo fuliti put ka Rajskim Vratima kao da nikad na Jahorini nismo bili.

U subotu sam vidio da je bila neka trka na desnoj Praci, bar mi se cini.

Korisnik


archieos69

Pozdrav,

Kakva je situacija na Jahorini glede nocnog skijanja? Ima svaki dan ili samo vikendom. Do koliko sati je dnevno skijanje? 16h ili su produzili malo. Planiram u cetvrtak doci na par sati ali tek od 14h pa ne znam jel mi se isplati dolaziti ako je samo di 16h.

vip snow

Svidja mi se spektakl za 1. Maja..... Vip-e...
Ja dolazim.... :bravo::(  ole

Mijate a ti ?  ideea:(

mijat

samo ako bude noænog skijanja  (:smijeh: