• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip snow

Quote from: mijat on 07 April, 2015, 22:20:23
samo ako bude noænog skijanja 
A bit ce sigurno..... evo bas gledam prognozu.  WTF

Denis i Jan

....skijacemo do juna!!!!!! :DD

ZoxSi

Stanje danas,radi samo Praca i opet samo srednja staza ureðena

Radiohead

Quote from: ZoxSi on 08 April, 2015, 09:18:23
Stanje danas,radi samo Praca i opet samo srednja staza ureðena
Jbg ne da im se...
Valjda ce u petak raditi vise zica?

Komsia

Jel ima netko info da li rade ski kase na Poljicama?

pasity

Dolazimo iz Madarske u petak sa jednom vecom ekipom, dotle napravite staze:-)

hallo

Pih...mislio sutra sa porodicom na par dana, ali sad se premisljam...da pucam a radi tanjir i jedna Praca nema matematike... X(...pocecu i ja tipa "zna li neko sta ce raditi".....odoh pogledat' u pasulj  devil regge
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

vranex

ma radice sve ja mislim od petka nadalje..mozda i od sutra Vaskrs, ljudi dolaze sa svih strana, bice ludilo.
Petak neradni, tako da ce nas biti dosta gore!

bakica


MiKuLa


hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


bakica


MiKuLa


vranex

Znaci skijaliste radi do 1 maja, znaci snijega ima, znaci ide sunce i 1.7m snijega na stazi..
Dodatno, mi sa sezonskim mozemo voziti do 1. maja za istu cijenu karte (hvala OC, tako se postuje musterija, u septembru opet ja i zena uzimamo sezonski kao svake godine :D )
E sad kome se skija nek dolazi. Nema tog skijalista na svijetu da vam sa 100% moze garantovati da ce da radi, pa ne vidim zasto bi OC bio drugaciji. Ako hocete ja vam mogu garantovati da cete skijati, svejedno me nista ne kosta :D
Prognoza je odlicna, snijega ima.. sta jos treba?
Mozda ta prica o dodatnoj reklami pije vode, ali realno kome se skija malo pogleda na internet, vidi da su karte jefitnije i da skijaliste radi i dodje gore..