Pozdrav Gost

Posjeta iz Slovenija - direktori ski centara Slovenije na Jahorini

• 4 Odgovora
  • 2488 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Na inicijativu i podršku ambasade Slovenije Olimpijski centar Jahorina je juče pripremio srdačnu dobrodošlicu delegaciji Republike Slovenije u čijem sastavu su u posjeti Jahorini bili predsjednik Komore gorskih centara Slovenije, potpredsjednik Evropskog udruženja gorskog centra FIANET, predsjednik Udruženja žičara Slovenije i direktor skijališta Golte,  direktor Komore, sekretar Udruženja žičara Slovenije, potpredsjednik Udruženja žičara Slovenije, direktor skijališta Rogla, direktor skijališta Krvavec, zamjenik direktora skijališta Krvavec, direktor Tehnounion 1, direktor skijališta Vogel, direktor skijališta Cerkno.
Članovi delegacije su obišli skijalište, razmijenili iskustva se predstavnicima Olimpijskog centra Jahorina, te dali prijedloge o mogućnostima buduće saradnje i unaprijeđenja međusobnih odnosa. Poredeći slovenačke ski centre članovi delegacije su Jahorinu procijenili kao destinaciju sa izuzetnim potencijalom za razvoj turizma kako u zimskom tako i u ljetnom periodu.

*

BL

• 678
Odg: Posjeta iz Slovenija - direktori ski centara Slovenije na Jahorini
« Odgovori #1 u: 27 Ožujak, 2015, 19:17:53 »
Fino. Slovenija je potencijalno veoma značajno tržište za Jahorinu. Slovenci mnogo putuju, vole skijanje i trebalo bi se potruditi da ih što više dođe na Jahorinu.

« Odgovori #2 u: 27 Ožujak, 2015, 23:43:19 »
Vidjao sam ekipu na Jahorini.
Ja se nadam da ovi nasi mogu nesto od njih nauciti i izvuci neko znanje, inace ne vidim preveliku svrhu ove posjete.

*

zum

• 251
« Odgovori #3 u: 27 Ožujak, 2015, 23:50:57 »
hmm, ko zna. nasi ako su pametni, mogu malo iskustva "ukrasti". inace ne vidim ni ja smisao posjete.

*

brera

• 7123
« Odgovori #4 u: 28 Ožujak, 2015, 14:11:14 »
Vidjao sam ekipu na Jahorini.
Ja se nadam da ovi nasi mogu nesto od njih nauciti i izvuci neko znanje, inace ne vidim preveliku svrhu ove posjete.
SLO ski centri muku muče i bore se svaki za svoj centar, za svakog skijaša, jer broj istih pada iz godine u godinu... tako da neko povezivanje....možda izmjene izkustva kod priprema staza, nabavki i radu topova,...
Nek pozovu npr ratrakiste, pokažu im svoju mašineriju (ratrake, topove, vodne sisteme za pripremu staza i za takmičenja), recimo u Maribor na pripremu staza za Zlatnu lisicu ili u Podkoren...