• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi izgled jahorinskog foruma [mobile design]

Started by vip-jahorina, 22 April, 2015, 02:26:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Prije nekih 10 godina, u Maju 2005 smo krenuli sa jahorinskim forumom. U medjuvremnu smo pomogli mnogima, napisali u preko 100.000 postova o skoro svemu i svacemu na Jahorini.
Pokretali smo lavine i uspjevali da uticemo na mnoge promjene koje su se dogodile. Uvijek smo se trudili da kritike budu realne i prilagodjene uslovima na Jahorini i regionu u kojem zivimo.

Mislim da je konacno doslo vrijeme da modernizujemo forum :-)
Ja se nadam da smo sve funkcije uspjesno prenijeli na novi format.

S vremom cemo postaviti i mobilnu verziju foruma, kao i razlicite postavke prilagoditi.

Komentari?

mijat



Milos CTS


dugokontov

Lijepo izgleda. Zelim sve najbolje novom forumu, i sprica puno lijepih i pozitivnih prica! (:

Korisnik


sina

Iskreno,stari izgled mi je bio drazi,ovo novo okruzenje sam vec negdje vidjao.Vjerovatno je sve stvar navike,za par dana ce sve biti ok.  :)


mijat

Da li radi ovaj tapatalk? Nisam ni èuo za ovo [emoji89]

vip-jahorina

da, provjerio  ole
instaliraj app, registruj se kod njih.
i onda se sa svojim login podacima iz ovog foruma samo prijavis i forum je na app-u.

ninodragoljub

Sviða mi se novi izgled foruma. Tako mi se i moja ¾ena sviðala izpoèetka  (:smijeh: .... nadam se da mi forum neæe dosaditi.

mijat


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


VladaNS