Pozdrav Gost

Novi hotel na mjestu Mladosti

• 11 Odgovora
  • 4784 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: Novi hotel na mjestu Mladosti
« Odgovori #1 u: 27 Kolovoz, 2015, 12:10:18 »
Da, i gradit ce tu nesto ogromno, iz vise djelova. Imao sam priliku vidjeti i regulacioni plan (izbrisao sam slike ...)
Malo je zasmetalo sto ce biti direktno uz stazu, ali su malo korigirali plan i tako da staza ostaje nedirnuta.
Nisu "Rusi" nego "nasi Rusi"  :))

*

mijat

• 6515
« Odgovori #2 u: 27 Kolovoz, 2015, 22:31:09 »
samo da ne bude blizu kao novakov hotel na kopu  >:( bruka i sramota

« Odgovori #3 u: 28 Kolovoz, 2015, 12:13:34 »
Jel' to onaj što ga mi volimo kao sina a on plaća porez u Monte Karlu?

*

mijat

• 6515
« Odgovori #4 u: 30 Kolovoz, 2015, 17:24:56 »
plati on porez na kopu samo što naplati deci čaj za 200 dinara  >:( sreća pa ja pijem rakiju iz pljoske, i na kopu i na jahi  ;D ;D ;D

« Odgovori #5 u: 06 Rujan, 2015, 23:51:25 »
evo i regulacionog plana sa detaljima buduceg hotela:

*

BL

• 678
« Odgovori #6 u: 07 Rujan, 2015, 09:34:43 »
Za početak, izgleda dobro što su korigovali izletanje na stazu.

*

MiKuLa

• 151
    • Jahorina Apartmani Jovic
« Odgovori #7 u: 11 Rujan, 2015, 01:29:27 »
Pa ako je to korigovani plan sa hotelom koji ne izlazi na stazu, kakav je tek bio predhodni plan!  police:( Ovo je faktički totalna blokada staze objektom, a valjda ni to nije bilo dosta nego posadilo i boriće po stazi, valjda da se u šumicu sakrije ta uzurpacija skijališta.
Dobro je da je samo tu jednu stazu presjeklo. Ima planine, a ja se ionako spuštam kuda mi padne na pamet.
Korekcija se valjda odnosi da će se u budućnosti izletati sa skijališta ruskinjama u sobu direktno sa staze.

« Odgovori #8 u: 11 Rujan, 2015, 09:20:42 »
Kako ovo ide sad ne kontam, kako ce se od 6sjeda prace izlaza doci do Rajskih vrata

« Odgovori #9 u: 13 Rujan, 2015, 16:39:04 »
Želim si da na Jahi neću izgraditi previše novih, velikih, mondenih hotela. Planina će izgubit svoje čarove. Pored toga sve bude skuplije a na stazama šminkeri umesto pravih skijaša po duši. 

*

bakica

• 255
« Odgovori #10 u: 22 Rujan, 2015, 13:49:21 »
Na Jahorini svakako ima manjak staza u odnosu na broj gostiju. Bilo bi pravo idiotski skraćivati staze na račun ugostiteljskih objekata.   X(

« Odgovori #11 u: 12 Prosinac, 2015, 20:14:50 »
Zar nisu svi rusi naši ??? :) :) :)
Svakako podržavam, jedan od najljepših dijelova planine će se "dograditi"...kameni hotel je nekako štrčao tu...ovaj dio koji presjeca hotel je svakako bio za "veslanja", belaj bi bio da presjeku neku kosinu...
Nove investicije će svakako ohrabriti druge investitore...dobra stvar, samo ako se realizuje.