• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pripreme za sezonu 2015-16

Started by vip-jahorina, 08 September, 2015, 13:59:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nekako sam i ja ove godine nestrpljiv. Ljeto jos nije gotovo, a meni u glavi samo snijeg i skijanje.

Ajmo za pocetak sa jednom lijepov vijesti, bar se nadamo da ce i ostati lijepa.
Naime, jedan od italijanskih meteo zavoda izdao je temperaturni scenarij zime 2015. - 2016. u Europi. Ipak napominju u 10. i 11. mjesecu konkretnije æe se sve znati.
Prema ovome oèekuje nas prosjeèna zima za koju oni tvrde da æe jaèa zahlaðenja stizati s sjeveroistoka Europe.
Samim tim, ocekujemo velike padavine ...

Ovako izgleda to na satelitskoj slici:

goghie

I can go with the Flow...

Radiohead


Korisnik


vranex

Izasle cijene karata.. sezonska na akciji 470.. tu je negdje sa proslom (samo bez popusta od 50% :D)
Vidim da sve vise i vise favorizuju radne dane  i mislim da je to pametan potez, ali realno bi razlika trebala biti osjetljivija, sem u te 3-4 udarne sedmice..

http://oc-jahorina.com/wp-content/uploads/2015/09/CJENOVNIK-SKI-KARATA-2015-2016-U-KM.pdf



Radiohead

Ok je to... nema sta, sad jbg za lokalce, stalne skijase, porodicne pakete treba cekati bolja vremena

Denis i Jan

©to se tièe cijena, uglavnom oèekivano.
Samo me zaista èudi da se neko ne sjeti, barem simboliènog, popusta za one koji sezonsku kupuju godinama.
Sin i ja 2015/2016 Jahorina - karte : 745 KM. Uf, ne zvuèi malo!

Hajdemo se nadati da æe biti snijega i dobrog skijanja.

VIP Jahorina, puno sreæe u radu.




MiKuLa


ninodragoljub


vip-jahorina

Ja cekam 20.9. i kupovinu sezonskog pon-petak
Ionako se ne sjecam kad sam zadjni put skijao vikendom :-)

HeAd

Baby lift ne bi trebao da bude preko 2KM ili dzabe...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4