• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pripreme za sezonu 2015-16

Started by vip-jahorina, 08 September, 2015, 13:59:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


MiKuLa



Korisnik


vip-jahorina

svako poskupljenje boli...
par cinjeica moramo uzeti u obzir:
prosle godine su snizene cijene,
s obzirom kakva je prosla zima bila, za ocekivati je da oc podigne cijene
oc prosle zime nije mogao pokriti troskove

bez obzira na udarac po djepu, mislim da je ako bi se bar djelomicno ponovila prosla sezona, cijena vise nego ok.

Ja kupujem sezonski ski pas a jos ne znam hocu li zbog povrede ligamenta moci skijati. ionako u januaru skoro nikad ne skijam  puf:) pa mozda do feb koljeno bude spremno

Radiohead



MarinaM

Pozdrav! Prvi put dolazim na jahorinu s muzem, pa me zanima par stvari. Odsjedamo u Vucka,ima li u blizini kakvog noænog provoda? Prvi put se susreæemo sa skijama pa me zanima jeli nam dovoljno uzeti 2 sata instrukcija pa dalje sami  3:(

no_nick

Moj ti je savet (kao iskusan pocetnik :DD ), da odmah uzmete casove skijanja pa cete sami posle proceniti koliko vam treba. Obicno to bude 1h dnevno (mozete i dva ali mislim da nema potrebe). Mislim da ce vam po 1h, 3-4 dana biti sasvim dovoljno,ali sami cete vec proceniti koliko ste napredovali.

I obavezno uzmite individualne casove, nikako zajednicke! Veruj mi, brze i bolje cete nauciti.

MarinaM

Hvala na savjetu, a koje instruktore preporucujete i gdje uzeti opremu,vidim da ima na par mista. Da je usluga povoljna i kvalitetna.

mijat

http://www.jahorina.org/ski_skola.php

malo je 1 sat, malo je 3-4 dana  regge prepustite instruktorima da odluèe kada mo¾ete samostalno da krenete

noæni provod? neko od iskusnijih æe se valjda javiti  (:smijeh:


bakica


bakica


mijat