• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pomoc oko skija- Head super shape team

Started by mikesa6, 03 November, 2015, 22:12:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikesa6

E pozdrav raja naisao sam na PIK-u skije kao na slikama, interesuje me kkakve su, i koja je realna cijena...ovo pitam da se ne zeznem...
Sto se tice mog skijanja, mogu reci da sam napredniji pocetnik.....Skije duzine 165 cm....ja oko 190cm i 90 kg ...



Lijep pozdrav uz zelju da bude snijega makar kao prosle godine  (snow) (snow)

I hvala na odgovoru

feki

Ovako,milion ljudi ,5 miliona misljenja.
Ovo su vro stare skije.Sa slike niko ,ama bas niko ti ne moze reci da nesto valja ili ne valja.
A za ove skije sa slike zaboravi.
Bitno je da znas svoj budzet.Ako si bolji pocetnik bavi se budzetom sto prije.
A on ti ide ovako.Skije 200 KM Cipele,joj majko moja, nove 90 ili 80 flexa.ili polOvne od nekoga ko ima uzu nogu.
da je prvi vasnik.kao auto.
Moras malo izguglati pa se upoznati oko cipela,bitno je !!! .Sirina stopala, duzina i oblik noge ris.
pa na osnovu toga cipelu kupiti.Skija moze 165 ali ako si 190 cm po meni  ti  treba 170 cm.kao pocetnik moras uzeti sl skiju
da bi brze naucio to sto ti zelis....(sl= skija za brzo vijuganje ili schort turn,radijus  od 12m do 14m)
ako sam i malo pomogao super,ako nisam sory.

mikesa6

E druze pomogao si....odustao sam od ovih skija....nacemo nesto oko 170 cm Sl skija i tog radijusa...hvala..