• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nova Godina 2016

Started by MarinaM, 19 November, 2015, 07:36:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarinaM

Pozdrav, dolazim prvi put na Jahorinu, odsjedam u Vuèka, ali me zanima gdje je najbolje za proslaviti NovuG. Dakle gdje je muzika uzivo,dobra hrana, odlicna atmosfera? I trebam li unaprijed rezervirati ili    je dovoljno na staru godinu ispitati opcije .

vip-jahorina

u forumu ima dosta odgovora na temu N.G.

Ukratko:
u principu, jos je rano reci sta ko sprema. najbolje oko 15.12. prije svega ovdje na forumu poceti pratiti sta se gdje desava.
rezervacije su nuzne, bar na boljim mjestima.

MarinaM

Nova Godina je blizu, a zasad su se oglasili samo Termag, Vuèko i Lavina. Meni je osobno blesavo dati 100 E po osobi ako nije ukljuèeno piæe  a i nisam dosad bila pa nebih davala novce na mjesto koje nije provjereno.
zna li tko kakva su dosad bila slavlja u Peggija? Preporuke molim ;)

no_nick

Ne znam za ng u pegiju ali mogu da kazem da im je klopa vrhunska! Kao i usluga... Mada kao i svuda na Jahorini


Sent from my iPhone using Tapatalk

vip-jahorina

Quote from: MarinaM on 10 December, 2015, 14:35:44
Nova Godina je blizu, a zasad su se oglasili samo Termag, Vuèko i Lavina. Meni je osobno blesavo dati 100 E po osobi ako nije ukljuèeno piæe  a i nisam dosad bila pa nebih davala novce na mjesto koje nije provjereno.
zna li tko kakva su dosad bila slavlja u Peggija? Preporuke molim ;)

te tri likacije su meni sto se tice NG totalne beze...
sacekaj jos par dana, bolji su mali klubovi, kao sto reci no_nick Peggy je OK, Royal su naj zurke itd....