• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Carving tri

Vi koji ste gore na Jahorini, kako procjenjuje, hoæe li staze izdr¾ati visoke temperatura slijedeæih dana?

vip-jahorina

svi znamo da je ova nasa prognoza prlicno tacna... Nekad bi bilo bolje da nije. Jer ovo sto se desava danas i sto nam najavljuju je ruzno za vidjeti.

Stanje na jahorini je trenutno grozno praceno jakim vjetrom...

skisator

Nadajmo se da ce druga polovina januara biti hladna i snijezna.

sm

Hoce li topovi ista pomoci da se odrzi nesto snega jos neko vreme ,ili ni oni nece pomoci? fuf

MiKuLa


sm

to je veliki propust za takav ski centar. mnogo ljudi posecuje web kamere jahorine a na njima trenutno stanje nije nikakvo. evo mi treba 11.01 da krenemo,sve smo uplatili unapred. Ali se dvoumimo bas zbog trenutne slike koja je prikazana,pa po cenu i da nam propadne smestaj. al nadamo se eto da ta staza sto nije na kameri moze makar malo da izdrzi,pa cemo ipak krenuti na put pa sta bude...Hvala MIKuLa na informaciji

HeAd

U petak su najavljene nove padavine, a do tad samo wellnes i rakija.udri...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

feki

Iako Head skije mi nisu nesto ,Ali komentar da praca nije pokrivena web. cam. je nesto sto smo svi znali ali vidjeli nismo.
Bravo majstore.Gledao sam snimak  Tata i dijete skijaju na praci ,polovinom decembra poslije otvaranja.To je bilo bolje nego bilo koja kamera.Ustvari ako je Brega tu napravio vikendicu ,bas tu bi trebala da bude barem jedna kamera,i da vinta gore dole lijevo desno
Bravo Head imas   (PIVA)


vranex

Juce se moglo solidno voziti dok nije kisa pala..danas ko zna..ja cekam ski infoo da vidim hocu li ici

jednostavan41

 X( ovo kako ja trenutno vidim stanje samo se moze  upotrijebiti onaj cuveni komentar iz maratonaca OSTALI SAMO DUGMICI ..... mozda je i bolje sto nema kamera na praci barem se mogu nadat da je na praci nesto ostalo snijega puf:)
da znam - znao bi

bataneoo

Pozdrav raja. Planiram ici gore oko 26og januara. Isplati li se ici ?   :) :)

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4