• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Od sutra navecer bi trbalo krenuti sa sipanjem  ole
Sad smo razgovorali u bazi sa OC-om oko toga sta je moguce pripremiti za petak, sta za vikend.

Sinoc su bili planirani topovi, ali na zalost temp i vlaznost nisu dozvolili da topovi krenu sa radom. Po prognozama za veceras bi trebali biti steceni uslovi za nesmetan rad topova.
Primat ce biti osposobiti veleslalom staze Praca i racunamo s tim da bi od petka trebao 6sjed Praca da krene sa radom.

Ukoliko snijeg koje je najavljen za cetvrtak navecer bude intenzivniji, postoji mogucnost i da jedan dio drugih staza, prije svega lift Poljica budu pusteni u pogon.
A onda od subote, naravno u zavisnosti od padavina, vjetra i temperatura, u poigon bi trbali da idu jedan za drugim.

ole

vip-jahorina

 ludzatobom:((  ludzatobom:((  ole

http://www.jahorina.org/vrijeme.php

Korisnik


feki

VOLIM STO SAM U PRAVU


Poruke: 27
Pogledaj profil  Privatna poruka (Na mre¾i)

Odg: Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio
« Odgovor #274 poslato: juèe u 16:46:14 »
CitatIzmeni
08. do 19. februara 1984 Olimpijada Sarajevo Yugoslavija,pa kako vec mnogi znaju te davne 84 nije bilo snijega do 07.02.
Ali, ako ce padati 20 cm snijega po Belgijskim brdima ,vjerujte da ima 60 cm na Jahorini ,bez obzira sta i koja baba kaze.
Naravno Vipu ,postovanje. rr (snow)
(snow)


make


vip-jahorina


bnbg

Quote from: feki on 13 January, 2016, 17:00:14
VOLIM STO SAM U PRAVU


Poruke: 27
Pogledaj profil  Privatna poruka (Na mre¾i)

Odg: Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio
Ma u pravu si nema sta. Modeli kazu bas iznad jah najvece padavine. U nedelju uvece ce biti preko 1m snega sigurno. Ako ne i 1.5m
« Odgovor #274 poslato: juèe u 16:46:14 »
CitatIzmeni
08. do 19. februara 1984 Olimpijada Sarajevo Yugoslavija,pa kako vec mnogi znaju te davne 84 nije bilo snijega do 07.02.
Ali, ako ce padati 20 cm snijega po Belgijskim brdima ,vjerujte da ima 60 cm na Jahorini ,bez obzira sta i koja baba kaze.
Naravno Vipu ,postovanje. rr (snow)
(snow)

Carving tri


bnbg

Ako ovo padne sto predvidjaju bice to stvarno zatrpavanje.
A kako stvari stoje najjace padavine se ocekuju bas na potezu centralne Bosne, i centralne Srbije pracene jakim zahladjenjem. Trebalo bi do ponedeljka da merimo 1m ako ne i 1.5m (snow)

brera

Konaèno. Trebao bi to bit lijep  (snow) (snow) (snow) poèetak pravoslavne Nove godine 2016!
ole ole ole

Muminonsen

Nosite mi ormariæ s oèiju  :DD :DD :DD (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)

bnbg

Quote from: Muminonsen on 13 January, 2016, 22:57:53
Nosite mi ormariæ s oèiju  :DD :DD :DD (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)
Ja mislim da ce i bandera nestati s oèiju


vip-jahorina

Quote from: brera on 13 January, 2016, 21:13:42
Konaèno. Trebao bi to bit lijep  (snow) (snow) (snow) poèetak pravoslavne Nove godine 2016!
ole ole ole

Kuco stara! Hvala i zivio!

jednostavan41

da znam - znao bi