• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Rampe i harac!

Started by gokson, 29 December, 2017, 20:34:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gordon99

Quote from: cikajowa on 07 February, 2018, 12:26:42
U zivotu nisam platio skyplji parking , i to 2x u istom danu na razmaku od 500m. Sator naselje 5km plus dole kod sestoseda 10km, ukupno 15km ili 1000 din. Imam malo dete pa moram gore dole stalno.Pomnozite to sa 10 dana. Gde god stanete naskacu na vas, ajmo placa se parking. Cak i ispred pansiona gde smo smesteni. Mene vise videti nece, jako sam razocaran, godinam skijam na Jahorini. Svakako se vode logikom ko ovamo dolazi ima novca, sisaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Dok mi svima napunimo dzepove...
Najgora otimacina je naplata parkinga u Satoru. Parkiras na sred ulice a on trci da naplati...smesno.  X(

HeAd

Quote from: cikajowa on 07 February, 2018, 12:26:42
U zivotu nisam platio skyplji parking , i to 2x u istom danu na razmaku od 500m. Sator naselje 5km plus dole kod sestoseda 10km, ukupno 15km ili 1000 din. Imam malo dete pa moram gore dole stalno.Pomnozite to sa 10 dana. Gde god stanete naskacu na vas, ajmo placa se parking. Cak i ispred pansiona gde smo smesteni. Mene vise videti nece, jako sam razocaran, godinam skijam na Jahorini. Svakako se vode logikom ko ovamo dolazi ima novca, sisaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisi onda bio u Hrvatskoj na moru da vidis sta je guljenje  WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


mijat

da si to postao makar i privremeno odrekao bih te se preko novina  (:smijeh:

brera

©to? Ne sviða ti se ime Dejan? Da se Deki ne uvrijedi.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:..

mijat

ja bih se zvao SZILÁGYI SZABOLCS  ideea:( ne znam da li cura na kasi ima maðarsku tastaturu  (:smijeh:

brera