Pozdrav Gost

Naplata parkinga na Jahorini

• 33 Odgovora
  • 15130 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: Naplata parkinga na Jahorini
« Odgovori #15 u: 09 Siječanj, 2016, 21:47:19 »
Parking je poprilicno ociscen. Zadnje ciste onaj parking kod srusenog hotela Jahorina, kad se krene prema Lavini. Kod apartmana Kosuta, hotel Nebojsa, situacija je malo losija, ali ja kad se vracam kuci uvijek naidjem na red automobila parkiranih sa obje strane ceste. Rajska izlaz Prace su dobro ocisceni.

Parking naplacuju cike sa florescentno zutim prslucima. Nalaze se na svakom parkingu. Jedina malo cudna stvar je sto stoji jedan ciko gore kod Rajske, kada se prodje nadvoznjak i tu naplacuje prolaz, pa gdje god da ti iza toga parkiras.

Reda je vise bilo prosle godine, desi se sada da parkiraju i zauzmu jednu traku u dvosmjernim ulicama, poput onog dijela kod Rajske.

*

brera

• 7123
« Odgovori #16 u: 10 Siječanj, 2016, 14:06:58 »
Druže Dugokontov, hvala za opisano! :bravo::( Navrati u kafanče, da te počastim!  regge

*

MiKuLa

• 151
    • Jahorina Apartmani Jovic
« Odgovori #17 u: 10 Siječanj, 2016, 16:59:27 »
Hvala Dugokontov, malo je jasnije.
Ima li neko informaciju šta se događa ako je plaćen parking na jednom parkingu recimo kod Poljica pa u toku dana odeš na drugi parking, recimo kod izlaza Skočine: da li važi plaćeni parking ili se mora opet plaćati? Isto ovo pitanje ako si parkiran kod Šatora i platio parkiranje 5km Trnovskoj naplatnoj službi pa odeš na Poljice ili Skočine?

« Odgovori #18 u: 10 Siječanj, 2016, 20:04:21 »
Nisam bas skontao ovo sa sezonskim, pa ako neko moze da pojasni.
Dali se negdje treba podici vinjeta uz predocenje sezonske, ili uposleniku na naplati parkinga pokazem sezonsku?
Hvala unaprijed.

*

vranex

• 591
« Odgovori #19 u: 11 Siječanj, 2016, 15:24:45 »
Treba otici u bazu na ogorjelici gdje drze ratrake sa sezonskim i podacima auta..tamo ih izdaju.nazalost kad sam ja bio nije bilo lika pa nisam jos uzeo vinjetu..

*

COCO

• **
  • 30
« Odgovori #20 u: 16 Siječanj, 2016, 23:12:58 »
Ima li gdje kakvih štekova da se ne plaća?  ???
Idem gore na 6 dana a moj smještaj nema parking...Može i na pp da se ne razgrabi... regge

*

3d

• 199
« Odgovori #21 u: 17 Siječanj, 2016, 06:49:48 »
Nimalo mi se ne sviđa ovo sa naplatom parkinga na Jahorini. Sve mi je dalje a smatrao sam je svojom planinom. Sada je samo mašina za pravljenje para.

*

HeAd

• 4248
« Odgovori #22 u: 17 Siječanj, 2016, 08:18:45 »
Jbg za biciklo se ne placa, na Jadranu 10kuna sat..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

« Odgovori #23 u: 17 Siječanj, 2016, 09:19:04 »
Brera, kako god tebe kači parking  (:smijeh: 

Ozbiljno sad:
Postavljene su table po jahorini, plavo P a ispod pise naplata parkinga. Koliko sam vidio, naplata se vrsi na Poljicama, oko Kosute i ispred bloka hotela Dva Javora. Nisam siguran da li naplacuju ovima sto parkiraju uz cestu, ali koliko znam, to parkiranje se tolerise samo kad je guzva vikendom.
I jos ne znam za dio iza lifta Zeljo. Tunisam primjetio tablu a ni ljude koji naplacuju parking.

Ovo nije provjerena informacija, nego su moja zapazanja.

Znaci Brera, sezonski ski pas moras kupiti. Em ces nam cesce dolaziti, em neces parking placati  (:smijeh:  :bravo::(

*

mijat

• 6562
« Odgovori #24 u: 17 Siječanj, 2016, 10:21:38 »
prijatelju, sad vidiš ko ti je prijatelj  austin:( ja te nikad nisam izneverio  ???

neko je spomenuo da se parking naplaćuje kod nadvožnjaka pa ti parkiraj gde hoćeš!?

*

HeAd

• 4248
« Odgovori #25 u: 17 Siječanj, 2016, 11:06:18 »
7 dana 10 eura...bome ce se naglaviti (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

« Odgovori #26 u: 17 Siječanj, 2016, 20:57:09 »
Ciko koji naplacuje parking stoji poslije nadvoznjaka pored Rajskih vrata i naplacuje svima koji idu prema gore, parkirao ti uz ulicu ili na onom parkingu na izlaznoj stanici Praca.

Danas sam uzeo vinjetu... procedura je pravo jednostavna za vlasnike sezonskih. Samo odes u tehnicku sluzbu ispod 6osjeda Ogorjelica, kazes koje je vozilo i koje su registarske oznake, pokazes sezonsku, i to je to. Vinjeta treba biti zaljepljena na vidnom mjestu.

*

brera

• 7123
« Odgovori #27 u: 19 Siječanj, 2016, 05:58:22 »
Brzina ne ubija, barem za neke važi to.  8)) Nakod 10 dana, eto i "zvaničnog" odgovora... regge Čak me dva put spomene, u prvoj i zadnjoj rečenici... ???
Kolko nekad zna bit tura, nije ni tako skup parking... fuf

*

bakica

• 255
« Odgovori #28 u: 14 Ožujak, 2016, 09:41:47 »
Na temi o stanju na Jahorini, neko je nakritikovao neljubaznost čike u Rajskoj.
Htjela sam tamo reagovati, ali da ne začatavam temu, ovdje ću:
Moja iskustva su potpuno suprotna (napominjem da auto uvijek ostavljam na Poljicama): momak koji radi na parkingu vrlo je ljubazan, susretljiv, lijepo pozdravi, da račun, sve po propisu. Juče sam ga čak gledala dok je jednom gostu odtrpavao auto lopatom, pošto grtalica nije mogla očistiti taj dio. Vrlo često sam tamo a nikad, ali baš nikad, nisam doživjela ni da me mrko pogleda, a kamoli šta drugo.
Napominjem da sam prilično razmažena i vrlo osjetljiva na neljubaznost, tako da reagujem čim mi se nešto ne dopadne, a za osoblje OCJ (prodavači/ce karata, radnici na žicama, parkingu...) zaista ne mogu reći da mi je iko ikad nešto napravio ili rekao kako ne treba.

*

mijat

• 6562
« Odgovori #29 u: 03 Studeni, 2017, 22:51:53 »
vipe, kakvo je stanje sa parkingom na šatoru? imaš li informacija o cenama, druga je opština   regge