• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015/2016 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 08 March, 2016, 14:57:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


testo82

berisha suti i koristi svoju semu dok te uprava skijalista nije skuzila :)), jer ovdje zima dolazi na kraj godisnjeg doba.
Ja takode upraznjavam slicnu semu, naskijam se u periodu vansezome, karta toliko jeftinija da razlika ostane za gorivo, jer dolazim vecinom vikendom jednodnevno 140 km u jednom smjeru

vip-jahorina


BOJAN-BG

Dobro jutro,da se polako sprema za polazak na Jahorinu  :skijas:

acovuk


taraba


alternativni

A prestalo je i padati. Svi planiraju dolazak, niko ne tarlaha. A ormaric jos vidljiv...
ole ole ole


electro84

 ole ole i mi danas krecemo iz BL, samo da bude lijepo preko vikenda da ne bude malge. Vidim na kamerama da je snijega poprilicno napadalo juce.
Rakija je bolja neg' majèino mlijeko, 100 godina ¾ivio  ko rakiju  peko :)

BOJAN-BG

Popodne Mijate,bar dva dana kad se nemoze vise,oce dolaziti gore

brera


vranex

valjda ce se magla razici. .mi smo gore oko 11

Vipe iznenadi me sa stranicom , prepadoh se da nije neki haker nesto èa da smo ostali bez info o jahorini :D

Sve ok, pregledna je  i lako je doci do info, samo mi nije jasno sto imas onaj sivi dio negdje na sredini na kom pise "forum", "ski info" itd.. ali nemaju linkove.. ako mene pitas izbacuj to, samo konfuziju stvara..




sirovina

sve pohvale za novo ruho  :DD ,mnogo bolji stvari...!