• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Upitna sezona na Jahorini?

Started by vip-jahorina, 21 July, 2016, 19:20:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina



ninodragoljub


vranex

Ima li pomaka kakvog?

Cini mi se da ove godine necemo uzimati sezonske unaprijed, nego tek kad se zice zavrte. sto je sigurno sigurno je


Korisnik


mijat


vranex

Cuj nema potrebe za negativnom reklamom.

Kad su po novinama objavljivali da nista ne umiju, ni stazu urediti i da jedino ovi iz Srbije mogu spasiti to je negativna reklama bila.
Nikad nisam vidio da ides nesta nekom prodati i usput pljujes po tome kako to sto prodajes nista ne valja.

A to da ce ti pare vratiti ako propadnu, to bi bio prvi slucaj mislim u univerzumu. Pa ako propadnu to je jer nemaju love, otkud im da ti vrate?

Jedino da daju neku garanciju solidnu, pa da covjek rizikuje 500 km. Realno ako oni sami kazu da je sezona upitna, ko mi  jos treba da to potvrdi?

@mijat jeste druze ja i zaboravio da kukam kako nam treba popust.. prosla sezona da ne bi ono malo marta bila bi totalna propast

volimvolim

Ima li kakvih novih informacija vezano za ovu temu?

vip-jahorina




vranex

Ljudi sta se desava.. jos ni cijene karata nisu izbacili?

Vipe imas kakve info da nas obradujes?


ninodragoljub


Sale86

Pa i sama Jahorina je politièko pitanje. Moraju politièari i time da se pozabave i to ozbiljno

Radiohead

Pa zar imaju lokalni izbori u BiH veze sa poslovanjem entitetskog preduzeca?
Koliko znam vlada RS imenuje upravu, lokalna zajednica nema nista sa tim. Dakle oni mogu raditi sta vec rade do parlamentarnih izbira za 2 godine...Pa prema tome mogu izbaciti cijene karata ili sve sta ide u predsezoni