• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kvar na ¹estosjedu Poljice

Started by Stuha, 21 October, 2016, 11:38:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


vip-jahorina

U 6sjed je prije izvjesnog vremena udario grom. Sve to ne bi bio problem da odgovorni radnici nisu zabrljali i potrebne mjere preduzeli kako bi takve stvari bile sprijecene. U polaznoj stanici Poljica je unistena oprema i Leitner trazi odredjenu sumu novca kako bi opremu popravio.

Vec odredjeno vrijeme se vodi diskusija oko toga kako skupiti novac. Privatni sektor je spreman pomoci, naravno ukoliko OC ponudi normalno rijesenje.

S Kojotovski

Treba gledati sa pozitivne strane, mog'o je grom udariti na Praci, gdje je montirano zasnjezivanje :-)

Sent from my HT7 using Tapatalk


Bracanin

Pa uvijek nesto... pa do kada oni misle tako!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

goghie

Evo, ne vjerujem... Totalna nesposobnost...
I can go with the Flow...

mijat


ninodragoljub


mijat


umjetnik

Ha, ha, ha, ha.....cirkus  :DD

Znaèi ove sezone u funkciji samo pola Jahorine.....

E moj Dino, nikad ovdje sunce neæe zasjat' kako treba. NIKAD!!!!!

IggyPop

Znaci odron da ne moze biti veci. Ovo treba naglasiti kada se uzima sezonska karta.

hallo

JA nisam hteo pitati i prenositi info iz druge ruke...svako , ili skoro svako, od nas ima nekog "gore" sa info i ja jesam cuo o pomenutom problemu ali nisam imao INFORMACIJU sa lica mesta. S obzirom da je pitanje postavljeno, zamolio bih da nam OBJEKTIVNO sa lica mesta kazete i objasnite stanje. Shvatam delom da ste pokusavajuci resiti problem izbegavali pisati o njemu, ali evo 25.oktobar je i tesko da ce tako ozbiljan kvar moci da se sanira do pocetka sezone?
PS: MOJ stav u zivotu i poslu je reci sta ne valja i objektivno proceniti kako, kad i posto problem moze/nemoze biti resen!
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

vip-jahorina

Hallo hallo, nema sta realno ili nerealno. Kvar se u veoma kratkom vermenu moze otkloniti (djeovi - par dana traje posiljka).
Naravno ako se skupe pare. Leitner im nece dati unaprijed niti dzaba.
Mozda jedino da onaj nesretnik, bivsi direktor Korman se zajedno sa Dzombicem uhvati za ruku i zajedno Leitneru pjesmice odpjevaju....

goghie

I can go with the Flow...

SelverM

Isplati li se uopste kupovati sezonski ski pass ? Ocigledno je sve upitno.

A profesionalizam 0 bodova !!!
DOBRINJA

vip-jahorina

Ja sam ga kupio, a hoce li se isplatiti, zavisi od sezone. Poljica bar meni sluzi vise kao sredstvo da se prebacim dalje.