• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred otvorenje sezone 2016/2017

Started by vip-jahorina, 03 November, 2016, 12:41:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


HeAd

Znaci ona djecica iz ski kluba idu ljeti gore kupe kamenje, a onda dodju prdonje i gore plugaju (jos se parkirali ispod topa za snijeg)..katastrofa..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Carving tri

To su zapravo slike sa takmicenje u slalomu na Jahorini, pod nazivom: Termag 4x4.

Skijas5

Nervoza pred sezonu zavladala na forumu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Radiohead

Quote from: ninodragoljub on 04 November, 2016, 16:54:21
Stuha, apsolutno podr¾avam. Povraæa mi se od bjesomuènog ponavljanja Dina Merlina, Harija i ostalih perjanica RSG-a.
Skinu li RSG radio ja ne skijam vise!

Radiohead


S Kojotovski

Neizbjezni Golf 2 ispred Rajskih vrata! Nadati se dobroj sezoni, pa da se obnovi vozni park :-)

Sent from my HT7 using Tapatalk



Korisnik


Radiohead

Vidi vidi klape na forumu, bas da vidim koje su se muhe uhvatile :)
Mijate mislio sam da si ipak iskusan ribolovac :)
Ostali ne kontaju dosta toga, pa da im se pojasni:
Licno RSG radio ne slusam zbog prevelikog broja reklama i zbog toga se i pusta na Jahorini koliko znam.
Dakle u malom, smrdljivom, maglovitom gradu to je najslusanija stanica (statisticki) i vjerovatno imaju dogovor o uzajamnoj saradnji. Pa su vjerovatno u marketingu OC izracunali da imaju ciljno trzite ''vamo dole'' i dobro to koriste jer Jahorina je top destinacija kod skijasa (ne setaca) u Sarajevu pa eto iz tog raloga moprate slusati tu stanicu. Al vjerovatno ima jos ''strucnjaka'' koji slicno razmisljaju pa se i uspije nametnuti ovako razmisljanje i rjesite se jos muha...

Radiohead

Nego od ovih starosjedilaca je li zna neko u kom mjesecu se najranije pustila neka zica na Jahorini?

vip-jahorina

da zavrsimo s temom radio RSG...
Radio RSG je meni bezveze, a pogotovo ova snimljena verzija za Jahorinu koju sa nam pustali zimus.
U principu OC Jahorina nema nista s tim osim dozvole koju su dali Termagu koji ima deal sa RSG radiom.

Ja nemam vremena da se pozabavim time, inace bi rado ih ukinuo na stubovima jahorinskih zicara. U samom gradu ima puno kvalitetnijh stanica kao uostalom i radio I. Sarajevo.
Da li ce ove godine i dalje biti radio RSG prisutan, pojma nemam.

----  TEMA RSG je s ovim u ovoj rubrici zavresena. Ko zeli, nek si otvori posebnu temu ----------------

vip-jahorina

Quote from: Radiohead on 09 November, 2016, 09:04:18
Nego od ovih starosjedilaca je li zna neko u kom mjesecu se najranije pustila neka zica na Jahorini?

Trenutno sam na pripremama na gleceru Hintertux sa sinom i reprezentacijama BIH/SRB/CG. I kako su treneri uglavnom svi moji bivsi takmicari iz Zelje/SSK, sinos smo pricali o tome kako smo prije uvijek za dan republike, 29.11. pocinjali sa skijanjem.
Poslije rata, ja se sjecam jednog ili dva pustanja lifta Poljica u novembru, inace uvijek u decembru.