• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Iskustva iz hotela Bistrice

Started by ruzica, 29 November, 2016, 09:51:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ruzica

Ove godine bi smjestili porodicno u hotelu Bistrica.Dosada smo bili u privatnom smjestaju. Djecak od 12 i momak od 20 godina.Cula sam da je dobra hrana a kakva su iskustva sa smjestajem krevetima i slavljenjem nove godine taj Bend exta 5?Znaju li pjevati[img
Sve rekcije dobro dosle...
Pozdrav svima,
ruzica

midwest

Da, hrana je dobra, sobe su ciste. Hotel je star pa ne ocekuj nista specijalno od namjestaja. Bio sam u raznim smjestajima, hotelima, apartmanima, vikendicama ali mi je u zadnje vrijeme Bistrica prvi izbor. Za taj bend ne znam kakav je niti sam ikada slavio NG u Bistrici.

mikesa6

Pozz,

Mislim sljedece sedmice na Jahorinu, i odsjesti u hotelu Bistrica, po ranijim postovima vidim da su iskustva, pa mogu reci zadovoljavajuca :) nego interesuje me da li u sobama ima TV, da li ima WI Fi u sobama, kao i da li je koristenje bazena ukljuceno u cijenu smjestaja i do kada radi bazen,

pozzz

HeAd

Osjetit ces duhh olimpijadeee WTF...wifi u hodniku hotela, a tv sa 2 kanala - slika zavisi of vremenskih prilika..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mikesa6

Quote from: HeAd on 23 February, 2017, 09:28:53
Osjetit ces duhh olimpijadeee WTF...wifi u hodniku hotela, a tv sa 2 kanala - slika zavisi of vremenskih prilika..

Auuuu  puf:) puf:) puf:) znaci bolje za te pare uzeti kakav pansion i laganica....u svakom slucaju hvala 8)) 8))

Pozzz  (PIVA) (PIVA) (PIVA)


Vlatka

Da li je neko u skorije vrijeme odsijedao u ovom hotelu i zna li kakva je situacija? Da li je cisto, toplo i uredno? Za hranu kazu da je odlièna?!
Sta je sa wifi koji je kako kazu bio u funkciji samo u holu hotela? Sta je u funkciji od dodatnih sadrzaja (bazen,sauna,teretana...)?