• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bahatost ucitelja iz skole Jahorina Prestige

Started by kvota, 04 January, 2017, 18:52:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kvota

Danas sam stajao u veoma dugackom redu na lift Poljica. Relativno su svi stajali fino i nije bilo nekih neregularnosti. Sve dok se jedan ucitelj skijanja nije pojavio u tamnoj jakni sa naslov   na ledjima i sa nekoliko djece preko cijelog reda prosao i stao na sami pocetak zice. Mnogi su poceli negodovati i buniti se, dok je ovaj bahati ucitelj odgovara da on moze ici preko reda kad hoce i da je ovo njegova planina.

Sva sreca, redar je prisao i opomenuo ga na sta je ucitelj poceo da mu se unosi u lice, sto mu se pokazalo kobnim jer je redar bio primoran da se brani. Bahati ucitelj je dobio po nosu i poceo da kuka i priziva policiju. Naravno kako je napao sluzbenu osobu, policija izgleda nije prijavila redara. A nadam se da ce ovaj bahati izgrednik dobiti prijavu.

Meni je veom zao da su moja djeca morala gledati ponasanje ovog primitivca. Zao mi je jer godinama dolazimo na ovu planinu i imamo dosta prijatelja sa kojima se druzimo. A vjerujem da mnogi turisti koji su ove nemile scene vidjeli nisu bili odusevljeni ovom bahatoscu. U toku razgovora sam kasnije saznao da se radi o ucitelju Baji koji je inace poznat kao jedan od najprimitivnih ljudi sa ovog podrucija.

reger

Nista drugo nije ni bilo od Baje za ocekivati. To je jedan bezobraznik.

Po planini se prica da ga je VIP istjerao iz svoje skole jer je krao i pravio spletke.
Onda je napravio sam svoju skolu i pokusava na bahatost da prodje.

Prosle gedine ga je zbog toga jedan Jahorinac nalupao, a kako sam cuo danas jedan drugi  ole

live!

ja stvarno ne znam kako jahorina dozvoljava da se ovakve stvari desavaju. zasto mora svako imati dozvolu za rad na stazi?

twid

taj niti firmu ima niti bilo kakvu dozvolu. sve na crno buraz.
klasicni muljator

suncica

Nzm sta se cudite. Ne bih da poistovjecujem ostale instruktore iz njegove skole koji su ok. Ali taj Baja se jedino nije posvadjao sa stubom od lifta Poljice. Toliko o njegovoj kulturi i ponasanju. Umjesto da daje primjer ostalima on se bije na ocigled svih prisutnih. Strasno kakvu sliku salje.... nadam se da ce ljudi iz skijalista i ti koji su zaduzeni za davanje trenerskih licrnci reagovati na "ovakvo" ponasanje.  devil devil

Klaudija1234

njegovi ucitelji nisu jadni ni krivi ni svjesni nicega. samo mi ih je zao.

zaicev98

Nadam se da ce covjeku koji svima samo prijeti se konacno zabraniti rad na planini.
Mada kako cujem, on niti nema dozvolu niti firmu  devil

reger


MisterXZY

E moj baja_srbija, a hrvatsku zastavu nacrtao (trobojku - samo fali sahovnica), o tugo jesenja... ;)