• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama - Jahorina sezona 2016/2017, 2. dio

Started by vip-jahorina, 01 February, 2017, 14:36:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bnbg

Ja sam se vrato kuci, a mislio sam ostati do nedelje ali nema svrhe do novog snega vise skijati.

gordon99

Sedim i slusam kako napolju duva. Strasno. A tako vec drugi dan,  a koliko vidim i sutra ce sigurno. Od skijanja vise nista. Gledam nove ljude sto dolaze, svi srecni, euforicni a ne znaju da na staze do ponedeljka nece sigurno. I to je pod znakom ?.

kizo




Atomba

4 od 7 dobrog skijanja, 3 dana svezeg vazduha i taman vreme za povratak, planina je pokazala svoja dva lica,tako da sta reci sem vidimo se sledece godine, nadam se sa topovima na vrhu

bnbg

Quote from: Atomba on 03 February, 2017, 14:06:36
4 od 7 dobrog skijanja, 3 dana svezeg vazduha i taman vreme za povratak, planina je pokazala svoja dva lica,tako da sta reci sem vidimo se sledece godine, nadam se sa topovima na vrhu
Za ovakvo vreme i ovaj jugo ne pomazu topovi. Sve da ima i metar snega ne vredi. Jahorina je juzna planina i ovo sto gledamo je èesta pojava na Jahorini tako da se samo nadamo da nece dugo da traje a po nekom pravilu posle juga u sred zime idu padavine, e sad koliko ce pasti novog snega veliko je pitanje. Ove zime su hladnoce bile velike i izostao je obilniji sneg  da je mozda palo vise snega mozda bi se i odrzale staze malo bolje ali sta je tu je.


ninodragoljub


dugokontov

@ninodragoljub
Jeste nize. Jahorini je najniza tacka 1300 (dno prace), Bad 1087 (http://www.skiresort.info/ski-resort/bad-kleinkirchheimst-oswald/). Bad ima samo jedan vrh iznad 2000mnv, ostali su oko 1900, ne vise od 100m vise od Jahorine...

#samokazem (:



HeAd

25miliona eura u Splitu ulozeno u izgradnju dva mola u luci za pristajanje kruzera, pametnom dosta..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

testo82


teslicboy

kakva je situacija gore planirali smo doci a podalek nam put da prevalimo ako se nemoze skijati,gledam na kamerama koliko se vidi nije skroz lose mozete li nam reci kakvo je stanje na terenu pozz i hvala