• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na skijali¹tu Ravna Planina - sezona 2016-2017

Started by dix, 05 February, 2017, 18:51:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dix

Da li neko ima info kakvo je stanje na Ravnoj Planini, na web kamerama gornji deo ne deluje bas naj bolje?


ninodragoljub



dix

rano je jos za druge staze, bitno je da li rade topovi i da li ce raditi pa da bude alternative za lose uslove gore. Jos se nadamo padavinama ali... ole ole ole

twid

kakva je to trka danas bila na ravnoj?
vidio sam ovdje na karmeri

Nikolas

Ponedeljak i utorak su djeèije trke. U srijedu je Prvenstvo Istoènog Timora i oni su sa djecom trenutno na stazi treniraju. :D

Iske

Bio danas na Ravnoj planini juteos do 1 extra staza bila vev malo poslije 1 pocele se stvarati gute snijega kako se topio na suncu i nesto im je tanjiraca stekala par puta zaustavili. Ali sve u svemu super je bilo.

Sent from my SM-G850M using Tapatalk


dix


Iske

Quote from: dix on 13 February, 2017, 14:23:04
Da li rade topovi za osvezavanje na Ravnoj pl?
Ne znam da li rade trenutno haha ali upale oni kad zatreba im snijega. Ima live cam na ski.ba vidi se ako rade. #prayforsnow

ninodragoljub



vranex

obisao sam juce malo Ravnu.. gondola se pravi, stigli novi topovi , 2 jezera na vrhu uradjena kako treba, staze se napravile kroz sumu i jos se rade.

vidi se da to vodi privatnik i da sve funkcionise bez nepotrebne halabuke, nadzornih odbora, interesa, finansija, pametovanja, zatezanja i samohvaljenja.

Ozbiljno razmisljam o ovoj alternativi za ovu godinu, ocekujuci cijenu sezonskog na Jahorini.


ninodragoljub