• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafanæe Proziva me drug Mijat

Started by brera, 24 July, 2017, 12:40:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Evo i mene nakon duzeg vremena... prijalo bi mi nesto kratko... napisah roman u drugoj temi pa mi se grlo osusilo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

takPe je... ima li ikoga u kafani? Kod mene magla i relativno hladno... moze nesto kratko za mene  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

alternativni

Nesto kratko da dostignes radnu temperaturu  WTF

mijat

sti¾e kratko  regge vas dvoje kao da u istu firmu radite, vazda dangubite i visite po forumu  (:smijeh:

DarkoN

Druze Mijate to je konstruktivna razmjena informacija u cilju razbudjivanja  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat

dobro jutro prijatelju   rr nema te ko pravde  (:smijeh:

mo¾e klasika i meni, pivo za darkona kad naiðe regge

DarkoN

Quote from: mijat on 02 November, 2017, 07:37:13
dobro jutro prijatelju   rr nema te ko pravde  (:smijeh:

mo¾e klasika i meni, pivo za darkona kad naiðe regge
brzo naidje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jeste li spremni za sezonu? Jesu li omladinci podmazali koljena?  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

za nas ne brini, redovno podmazujemo ne samo koljena veæ i jetru regge


brera

Dobro jutro. Klasika.  regge
Ma da i dam (PIVA) (PIVA) (PIVA) za Darkona, ðaba,  ideea:( ni juèer ga nije smio pit na Trebevièu...ne da najdra¾a...ka¾e samo sokièi i te fore...  (:smijeh:

mijat

jedva èekam da ka¾e sudbonosno DA  devil:( (:smijeh: proæi æe kao neki sa foruma, da ih ne nabrajam  regge

daj i meni klasièno  (Y)

brera

Quote from: mijat on 06 November, 2017, 08:20:30
jedva èekam da ka¾e sudbonosno DA  devil:( (:smijeh: proæi æe kao neki sa foruma, da ih ne nabrajam  regge

daj i meni klasièno  (Y)

Ima jih, nema smisla nabrajat... WTF

DarkoN

joj ovih omladinaca... dobiju dozvolu vikendom da udju u kafanu i odmah prozivaju  devil:( devil:( devil:(
tu sam ja... a pivo moze uvijek, a i rakija  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat