• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

Prvi ti i ja Mijate samo da smo malo blize ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

daleko_od_jahorine

Quote from: HeAd on 03 December, 2017, 10:08:41
Radi tanjiraca poljice, odlican dan za skijanje. Snijeg propadava, a u gornjim zonama nema magle. Jos da puste prave zice (:smijeh:

(Y) (Y) :skijas: :skijas:

dix

Svima koji ste tamo i radite zelimam uspesnu sezonu. Molim vas za malo detaljnijih informacija o promenama u odnosu na proslu godinu, ako se dobro secam bilo je reci o nekoj novoj stazi od satora do dole, nekim novim sadrzajima za decu. Prosle godine bila neka najava za neki ski parkic za klince, nasao sam ga tek  posle 6 dana.
Do kog dela se tacno stiglo sa vestakom, ima li sanse da se bar malo bolje povezu staze, tipa kako neko sa satora da ode na pracu i slicno (sem autom) Svestan sam da nece biti idealno ali bar da znam da su sanse da se ispalim ako bukiram smestaj nesto manje nego prethodnih godina.
Ma samo nek pada...



teodorab

Je li moguce ovakav dan a da bar ni Zelja ne puste?  ;(

DarkoN

bem ti ponedeljak... sjedni, gledaj u kamere i placi...
... a ti se Muzafere kupaj   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Korisnik


isavic76

ja i dalej ne mogu da pronadjem informaciju sta se osne¾ava sigurno. Poljice?

Atomba


borisBP

Sa kamere ne mogu da procenim da li ima dovoljno snega za pristojno skijanje ali donji deo Ogorjelice izgleda lepo.

sboard

Ima li ikakvih informacija hoce li bar jedan sestosjed proraditi ubrzo? 

Radiohead

Iskreno, bojim se da ce na Jahorini bti dosta ovakvih dana, evo na zicama vidite nigdje ziva roba. Kad dodju SHS turisti bit ce guzve i to je to. Pored Ravne planine i Bjealsnice tesko ce isplatiti ovu sezonu. Jahorini stvarno zelim sve najbolje- kao planini, tu sam naucio skijati i uvijek cu navratiti, al za ozbiljno skijanje sacekat cu da se dosta toga promijeni.

vranex

Quote from: isavic76 on 04 December, 2017, 10:38:50
ja i dalej ne mogu da pronadjem informaciju sta se osne¾ava sigurno. Poljice?

samo se Praca osnjezava. Nema instalacija ni vode za nista drugo ove sezone.. mozda osnijeze donji dio Ogorjelice ali mi se cini nevjerovatnim jer bi morali da kopaju po stazama sada i da unistavaju podlogu.

Za sestosjede, juce su govorili da ce danas pustiti da vrte, ali logika je govorila da nece. Zasto bi pustili ponedeljkom kad ima 10 puta manje ljudi?

Steta ovako lijepog dana, ali ne bih se vozio opet kao juce po sat i po gore-dole iz Sarajeva, radi samog ski lifta.