• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Korisnik

Quote from: Ime on 05 December, 2017, 15:23:26
Ne vidim kako bi bilo kome moglo biti utjesno to sto je na Bjelasnici gore?

Pa nije, jarane, sprdam se... proèitaj par postova prije, takoðe sam kritikovao nesposobnost i nea¾urnost na web stranici OC-a. Nadam se da æe da poprave situaciju sa novim sajtom, kreæe za 2 dana koliko vidim.

Carving tri

Na Jahorini je zimi problem i kada nema i kada snijega ima dovoljno. Sada na ovako velikom snijegu radi samo ski lift Poljice. On je proslih godina radio sa 20-30 cm snijega. Ali problem je jos veci, kada nema zvanicnih informacija, zasto ne rade sesterosjedi, odnosno kada ce raditi. Na sajtu Kopaonika, je pravilo da se najavljuje pustanje u rad nekog iz sistema vertikalnog transporta. I skijasi prema tome planiraju svoj dolazak. Sa Jahorine su gromoglasno  najavljivali skijanje na 20 cm snijega i 130 dana u sezoni. Sada se niko ne oglasava, zasto nema pravog skijanja na ovolikom snijegu. Kao da se mora cekati Opening. A i da se kaze, sta je od najavljenog uradjeno. Od svih najavljenih novosti, jedino je ocigledan novi Cjenovnik. I krugovi.

HeAd

Ko ce skijati? Danas vjetar derao na vrhu savijaju se borovi do zemlje...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Korisnik


dugokontov

... upeglana cijela Jahorina... umjesto da budem gore, ja ne znam sta ce raditi i ostajem kuci... super

DelPotro

Takoðer, neda mi se samo zbog lifta iæi gore... anan :DD :DD

Korisnik

Izvlaèe se korpe na 6sjedu poljice!!!  :skijas: :skijas: :skijas: :skijas: :skijas:

Ime

Quote from: Korisnik on 06 December, 2017, 12:34:27
Izvlaèe se korpe na 6sjedu poljice!!!  :skijas: :skijas: :skijas: :skijas: :skijas:
Èemu euforija? Korpe su od jutros na sajli, ali nisu u upotrebi.

Titos

Ljudi ima  li iko na forumu ikakvih informacija o pustanju u rad 6stosjeda?Neko iz VIPa mozda? I za sutra je prognozirano savrseno vrijeme,grjehota da propadne jos jedan ovakav dan :)) :)) :))

vip-jahorina

ljudi rade na sve strane, staze se peglaju vise negi ikad do sada.
Objavili smo na FB snimak sa Prace, lijepo se vidi da je staza u tom djelu odlicna.

Kakvo je stanje na ostalim stazama, ne znam, ali ocekujemo informacije iz prve ruke.

Najavljen je snijeg za vikend.

mijat

za ponedeljak najavljuju kitesurfing  puf:) biæe èupavo  ideea:(

Atomba

De se vipe provozaj tim ratrakom do vrhova , da znam da li sledeci cetvrtak da krecem ili ne....daleko je Beograd.  Majku mu da niko da upali motorke i posalje malo slika, a u sezoni nemos ih oterati sa staze.

®ivota

Neka sneg i vedro nebo budu uz nas za ski open. Jahorina rule. Pozdrav za Vukoja.

teodorab