• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


Korisnik

Jel bio iko gore? Sutra ce da bude vrhunsko skijanje!!!

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Ako je suditi po kamerama u toku je pravo zatrpavanje  (snow)
A sutra...  :skijas:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Lejla

Ako se uspijemo popet uopste do gore...sumnjam da ce se put ista ocistit do sutra


bnbg

Leop izgleda ovaj sneg, izgleda da ga ima prilicno pa bi mogao biti dobar pocetak sezone. Samo me brine sledeca nedelja, neki prokleti jugo odmah posle ovih padavina. Da li je pametno dolaziti na nekoliko dana krajem sledece nedelje?

Lejla

Pa i vise nam ne treba  ;D

Ima li iko od skijasa danas da napise utiske  (W)



Spock

Fakat, moze li ko da napise sta? Na kamerama sam danas vidio guzvu na tanjiru, a 6sjed prazan? Kakav je izlaz sa 6sjeda Poljice?

mijat

forum zato i slu¾i, ako je neko danas bio gore neka podeli utiske sa nama  regge

mislim da æe se vranex javiti uskoro  anan

Spock

Quote from: Korisnik on 09 December, 2017, 14:16:40
Jel bio iko gore? Sutra ce da bude vrhunsko skijanje!!!

Trebalo bi, temperatura i vidljivost ce biti extra, samo da vjetar ne bude zajebavao, a valjda nece :))

Sarajevo 1984

Da napisem danasnje crtice s Jahorine.

Krenuo jutros rano, iako je bilo kisno vrijeme.
Tek negdje iznad Dvorista kisa pocela da prelazi u snijeg. U pocetku snijeg je lijepio za skije, zatim je sipalo nesto kao ledena kisa/snijeg, a onda oko 12:30 poceo fini prsic.
Iako je sestosjed okretao, nisu ga odmah pustili. Guzva na ski liftu.
Bilo je prilicno hladno.
Izlaz na sestosjedu je OK, ali je sestosjed nekoliko puta stao.
Bilo je "diiivno" sjediti u gornjem dijelu Jahorine na vjetru  ;D, sreca nismo puno cekali.
Iznenadjen sam bio gornjim dijelom staze (pozitivno), jer nema kamenja, iako sam ga ocekivao i pored finih padavina. Srednji dio ocajno ravan (mada sam tu setao prije 20 dana), tek na skijama vidim sta je uradjeno i tim dijelom sam razocaran. Mogu misliti kako je borderima.
Oga je (koliko sam vidio) vozila samo u rikverc.

Na povratku led na cesti. Cak sam i sa parkinga tesko krenuo, ispod tockova sve sami led.
Na povratku prema gradu led na cesti i kamioni su poceli da proklizuju skoro na ravnim dijelovima.
Zastoj je trajao 10-15 minuta.

I da, danas je poludnevna od 12:30h.
Dajte ljudi usaglasite se da li je od 12:30h kao danas ili od 13h kako su mi kazali u cetvrtkak (na ski kasi)?!!!! :<)

Za ova dva dana koliko sam vidio nista se znacajno nije promijenilo na Jahorini. Sve u pet deka!
Cijena karte za ovo sto se trenutno nudi na Jahorini je optimalna! ;))