• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


sboard

Moze li se ikako saznati danas ili nekad ujutru prije 8-9 hoce li raditi sestosjedi sutra ili bar planiraju li pustati?

HeAd

Ako je radio danas sto ne bi sutra? Jos u najavi 20cm snijega...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Korisnik

Radiæe sutra sve ko i danas, u najmanju ruku.

DarkoN

Burli je kriv ako sutra bude maglovito...  WTF
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


broj1medo

Ima li slobodno mjesto jutros, posto ne znam da l' ima prevoz kakav ?

S Kojotovski

Da zli jezici ne ka¾u kako se staze ne sreðuju

Sent from my D2303 using Tapatalk


borisBP

Sa kamera izgleda kao pristojno skijanje.

Korisnik


Sarajevo 1984

Danas otisao i iskoristio popuste. Skijao od 10 do 14h. Dosta! ;D

Skijao na Ogorjelici citav dan. Magla, pogotovo pri vrhu.
U gornjem dijelu planine ispod novog snijega javljaju se ledene plohe. Ima kamena.
Srednji dio u lijevku solidan sa snijegom, ali to je svakako monoton, ravan, dio staze i opet vas doceka kamenje kada dodjete u Repusin Do, tacnije u podrucju kod stuba 4.
Donji dio do polazne stanice vrlo dobar. Taj dio staze bio je uglavnom bez magle.

Staze koje nisu bas sjajno uradjene + gusta magla prouzrokovali su dvije teze povrede skijasa.
Momci za hitne intervencije su imali posla, a pohvalio bih momke iz OC-a koji obilaze staze i prate sta se desava na stazi. Nista bez Srdjana!
Cini se da su danas bas pojacano radili. Vjerovatno zbog magle.
Parking na Ogi fino ociscen, a iznenadila me rampa na cesti prema Ogi, kao i ispod Nebojse.
To nisam ranije vidio, jer sam parkirao na Poljicama.

Na Praci kazu da su prasili topovi, ali ona jos nije sredjena.

Ovaj dio gdje je Ogorjelica2 (na slici iznad, gdje se vidi ratrak) je prosaran kanalima, tako da on danas i nije bio za skijanje, mada se moze proci.
Sve kada se sabere iskoristio sam ovaj realan omjer cijene i kvalitete koji se pruza i sada "dizem sidro".

U narednom periodu od mene mozete dobiti izvjestaj s Bjelasnice.
Legla je tj. kupila se sezonska! Danas sam eskivirao otvaranje, politicare tzv. sminku, a vec sutra mislim da se mozete nadati izvjestaju s ove planine. ;))

mrjasmin

Quote from: Sarajevo 1984 on 17 December, 2017, 21:13:19
Danas otisao i iskoristio popuste. Skijao od 10 do 14h. Dosta! ;D

Skijao na Ogorjelici citav dan. Magla, pogotovo pri vrhu.
U gornjem dijelu planine ispod novog snijega javljaju se ledene plohe. Ima kamena.
Srednji dio u lijevku solidan sa snijegom, ali to je svakako monoton, ravan, dio staze i opet vas doceka kamenje kada dodjete u Repusin Do, tacnije u podrucju kod stuba 4.
Donji dio do polazne stanice vrlo dobar. Taj dio staze bio je uglavnom bez magle.

Staze koje nisu bas sjajno uradjene + gusta magla prouzrokovali su dvije teze povrede skijasa.
Momci za hitne intervencije su imali posla, a pohvalio bih momke iz OC-a koji obilaze staze i prate sta se desava na stazi. Nista bez Srdjana!
Cini se da su danas bas pojacano radili. Vjerovatno zbog magle.
Parking na Ogi fino ociscen, a iznenadila me rampa na cesti prema Ogi, kao i ispod Nebojse.
To nisam ranije vidio, jer sam parkirao na Poljicama.

Na Praci kazu da su prasili topovi, ali ona jos nije sredjena.

Ovaj dio gdje je Ogorjelica2 (na slici iznad, gdje se vidi ratrak) je prosaran kanalima, tako da on danas i nije bio za skijanje, mada se moze proci.
Sve kada se sabere iskoristio sam ovaj realan omjer cijene i kvalitete koji se pruza i sada "dizem sidro".

U narednom periodu od mene mozete dobiti izvjestaj s Bjelasnice.
Legla je tj. kupila se sezonska! Danas sam eskivirao otvaranje, politicare tzv. sminku, a vec sutra mislim da se mozete nadati izvjestaju s ove planine. ;))

Odlicno. Onda ocekujem izvjestaj veceras sa Bjelanice, nemoj nas izraditi :D

vranex

zahvalite direktoru OC sto ce ove godine biti veliki broj izvjestaja sa Bjelasnice. Uduplali ljudi prodaju sezonskih.