• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

taraba

U stvari svoju nesposobnost da to pitanje urede na  odgovarajuæi nacin kao sav normalan sviojet, prevaljuju na teret skijasa,
kako u ovom slucaju sa imenom i prezimenom, tako i u slucaju svih ostalih ogranicenja i visokih cijena koje su nametnuli od ove szone.
To je van pameti da se moras legitimisati kaod kupovine karte za zicaru.
A razloga zasto je to "van pameti" ima mali milion.
Prosto neshvatljivo.
Kako je pocelo iduce sezone necemo morati a neæemo ni  moci ni doci na planinu,
samo cemo im trebati prije sezone poslati novac i cist racun duga ljubav.

raca

Godinama je na Kopu tako, mislim da govoris ime i prezime pri kupovini ski pasa i nikad nije bio problem da das nekome svoj dnevni ili nedeljni ski pas. Nekoliko puta mi se desavalo da ne iskoristim ski pas, da moram ranije da se vratim kuci, ostavim nekome i nikad niko nije imao problema. Niko te ne moze legitimisati da uzme licnu kartu i da provjerava identitet sa ski pasom izuzev policije. Uvijek mozes da kazes da si Pera Peric.

Zgodne stvari sa imenom i prezimenom su zbog osiguranja (koje bi treblo da postoji u slucaju povreda, hitno zbrinjavanje i sl) i u slucaju nesrece ili gubljenja  kad je lose vrijeme, magla, mecave... po prolazima moze da se prati gdje je osoba zadnji put prosla sa ski pasom.

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


Korisnik

Znaci to nije zbog toga da se ne bi prodavali vec zbog evidencije i osiguranja?




Skijas5

Ispred mene covjek kaze da se zove Marko Markovic, a drugi Marko Kraljevic. Covjek upisa imena, dao kartu. I jedan i drugi odskijali par zica i dali prijateljima karte.
Nema nikakvih kontrola niti su moguce na ovaj nacin. Nikakve dokumente niko ne trazi. Ovo je kao kad vam na besplatan wifi traze da upisete email, a onda bez obzira sta upisete imate mrezu.
Opusteno...


Sent from my iPhone using Tapatalk

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Krusko

Pa nije glupost
Utiska sam da je to i napravljeno da Marko Markovic moze dati Marku Kraljevicu ali nemoze Kraljici Milici
Ovo je zbog porodica sa malom djecom
I mi smo prvi na jednu dnevnu na smjene sa djecom skijali
Logicno kad ne mozemo skijati skupa
Vazda neko mora ono malo cuvati
Sad bi valjda trebalo 2 dnevne da kupimo po spektakularnoj cijeni

HeAd

To s imenima je cista glupost i ciganija al dobro. Nego opet jugo od ponedeljka..  (head)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borisBP


dix

zna li se gde ce ova tri nova topa sto su stigla? Objava na FB strani OC Jahorina

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.