• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SerpaSki

Ako ne padne nesto snijega u cetvrtak i petak, nista od novogodisnjeg skijanja.

Da li iko zna kakvo je stanje na Praci?

Korisnik




dugokontov

Da, to je novina od ove godine... prije je ta cijena bila dio ski pasa...

vranex

prosle godine je u ova doba samo praca radila, i to skoro do kraja januara. ove godine sve suprotno :D

eto me sutra malo da obidjem staru ljubav :)

dea

Quote from: dugokontov on 26 December, 2017, 11:51:45
Da, to je novina od ove godine... prije je ta cijena bila dio ski pasa...
dugokontov hvala za info. A da li to znaci ako neko ko nije uplatio 5KM za osiguranje ima ozljedu na stazi i ako intervenise hitna na planini da ce mu biti ispostavljen racun za uslugu ili samo da ne moze traziti naknadu stete za trajna tjelesna ostecenja nastala na stazi? Malo jesam off sa temom ali sam jednostavno zbunjen.

HeAd

Ako nisi iz bih sve ce ti naplatiti..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


dugokontov

Na zalost, nemam tacne informacije... mislim da se to samo odnosi na to da ako ne uplatis tih 5KM i da ako se povrijedis na stazi, da ce ti naplatiti uslugu GSS-a sto su te dovezli od mjesta nezgode do pocetne stanice. Dalje sta radi hitna i doktori, mozes traziti da ti tvoje osiguravajuce drustvo refundira.

Ako platis, onda ti je sve gore spomenuto besplatno... ali, kao sto rekoh u prvoj recenici, ja samo mislim da radi na ovom principu, nemam tacne informacije

BD-electronic

Jel ovo krenulo da pada, na kamerama izgleda zatrpavanje a na drugim planinama nema padavina !!???
Èudno.

Korisnik

Napadalo oko 15cm novog koliko vidim.

mrjasmin


borisBP

Super zbog ljudi koji idu gore za Novu godinu. Trenutno zatrpava.  :skijas:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4