• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

taraba


Kakvi ambasadori kakve trice. Dobro bar da nisu Stvaraoci Jahorine.

sina

Svima puno zdravlja,srece i snijega u novoj godini!
Zivi i zdravi bili!

Korisnik

Quote from: taraba on 31 December, 2017, 18:01:05
Quote from: sboard on 31 December, 2017, 13:01:17
Ima na facebook grupa ambasadori jahorine koja je nedavno napravljena i poprilicno je aktivna sa izvjestajima
Kakvi ambasadori kakve trice. Dobro bar da nisu Stvaraoci Jahorine.


Ili Jahorina 1990  :) :) :)

Korisnik

Sreæna nova! Sve najbolje svim ljubiteljima Jahorine!!!


SerpaSki

Juce sam prvi put skijao ove sezone na Jahorini. Dosta sam pratio forum i desavanja oko uredjenja i prosirenja staza, postavka vjetrozastite i ostalo i nakon par zica moram priznati da sam razoracar, jer nista posebno nije uradjeno a toliko su se hvalili. Povecanje cijene ski pasa u odnosu na proslu godinu je blago recene neopravdano!!!
Moram da pohvalim uredjenje Prace, jer se ona dobro drzala gotovo cijeli dan i nije bilo guzve dole. Kao da je konacno na Praci napravljena prava kombinacija vjestaka i prirodnog snijega.

Pozdrav


testo82

Neka Vam je srecna i uspijesna Nova godina, prema ovim reportima izgleda da je ova godina oskudna sa skijasima

Skijas5

Cini mi se nikada manje informacija na forumu. Nekada se sve znalo u detalje, a sada vrlo malo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Carving tri

Odavno u ovom periodu nije bilo toliko snijega i toliki broj skijasa na Jahorini, a na forumu potpuno zatisje.

Ime

Quote from: Carving tri on 03 January, 2018, 09:26:03
Odavno u ovom periodu nije bilo toliko snijega i toliki broj skijasa na Jahorini, a na forumu potpuno zatisje.
O stanju na stazama su izvjestavali uglavnom lokalci, a dosta njih je ove sezone preslo na Bjelasnicu.

Korisnik


bnbg

Moj bratanac je gore, kaze da su staze ekstra dobre i tvrde. Koliko ce izdrzati ovo otopljenje oko bo¾iæa videcemo. Ja mislio gore posle bo¾iæa ali se jos dvoumim. Malo je ovo snega za jaèi plus koji ce boti par dana, jos ako dune jugo onda bedak.

HeAd

Ovi sto su oko Nove Godine uboli svaka cast  (PIVA), kad dodju kuci jos neka loto odigraju..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Kaze OC  20.000 bilo na koncertu i 20.000 ljudi skijalo u decembru. Izgleda da su svi na stazama niko nije na forumu :X, ja skoro svu raju sa jahorine vidim sad na Bjelasnici, mozda duplo skijaju, 3 sata na Jahorini i onda lete paraglajderima na Bjelasnicu