• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


Nmnj

Pozz, planiramo za srpsku ng na jahorinu pa ako neko moze napisati kakvo je stanje na stazama, ocekuju li se padavine , isplati li se dolaziti  :skijas: :skijas:

Skijas5

Isplati se uvijek doci na Jahu :)
Navodno krajem sedmice padavine


Sent from my iPhone using Tapatalk

Danko1

Jel' zna neko foru za popust na ski pass za organizovane grupe? Trebao bih biti na Jahorini od 01.02. - 08.02. sa  jos par porodica  ( u pitanju je 6 odrasih skijasa i 4 dece), kazu da ima popust za clanove ski klubova i ski skola. Na ekspo zimu mi covek rekao da  ne priznaju clanstvo u ski bus-u, a mi nismo clanovi nijednog ski kluba. Za nas 10- toro, setodnevni ski pasovi bi mogli da nam ustede solidnu cifru (uz uslov da bude snega)
Pozdrav svima i zelim Vam zdravlje, srecu i sneg  u ogromnim kolicinama


mijat

nema popusta, imate opciju porodiènog skipasa  :skijas:

Danko1

Hvala za odgovor, mada  sam procitao na cenovniku, da u redovnim popustima stoji 15% za clanove ski klubova i grupe na obuci skijanja  ( pet i vise clanova), mozda gresim.



HeAd

Kako ce napraviti kad nemaju vode za topove, mala bara isusi je za dan WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex

ja sam razumio bio da je u cijenu sezonskog od 900 km ukljuceno 120 dana skijanja. bice da je do mene

taraba

Quote from: vranex on 09 January, 2018, 10:13:23
ja sam razumio bio da je u cijenu sezonskog od 900 km ukljuceno 120 dana skijanja. bice da je do mene
Do tebe je. 150 dana, ne 120


vranex

dobro se sjecam da je 150 dana trebalo biti dogodine
a ove godine eto 130 ce nam biti dosta. nikad nam udovoljiti stvarno  (:smijeh:

Skijas5

O potezima nove uprave mislim sve kao i vecina na ovom forumu, posebno o ukidanju nekih vrsta karti i poskupljenju sezonskih (ograda da me odmah neko ne napadne :))), ali danas je na Ogorjelici do podne bilo iznenadjujuce dobro i pored jakog vjetra.
Ne slazem se da ljudi koji rade staze to ne znaju uraditi. Pitanje je samo kako ih “sefovi” organizuju.
Za to ne znaju - pogledati staze na Bjelasnici. Mada mozda gore furaju retro stil, hangovi i sl. Usput, tuga je sta rade od tako ozbiljne planine kao sto je Bjelasnica...


Sent from my iPhone using Tapatalk